Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szeretne velem lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretne velem lenni egy hozzám képest nagyon helyes pasi?

Figyelt kérdés

Fél éve bejelölt egy régi ismerősöm Facebookon. Még általános iskola alsó tagozatából ismerjük egymást.Sok sok éve nem találkoztunk.Akkor megnéztem az adatlapját,meg is fordult a fejembe hogy milyen jó lenne vele lenni,valami vonzott benne,irtó helyes pasi lett.Mosolyogtam is egyet magamba hogy úgyse állna le velem.Azóta többször néztem az adatlapját,de nem mertem ráírni.3 hete egyszercsak írt egy üzenetet hogy van-e kedvem beszélgetni.Ebből lett egy találka.A második találkozás után hazavitt és bemutatott az egész családjának.Én hétfőn hoztam haza anyunak fehér rózsát nekem pedig vöröset.Másnap mentünk boltba és megfogta a kezem az utcán ahol mindenki látott minket.


Ti hallottatok már ilyet,hogy egy nagyon helyes pasi csúnyább lánnyal szeretne lenni?


2012. jún. 8. 13:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Mintha magamat olvasnám :-))

5 év, házasság, gyerek - de még mindig nem értem :-))) Egyszer megkérdeztem tőle, azt mondta, szereti a humoromat, a lazaságomat, jó velem beszélgetni. Meg hogy nem is vagyok csúnya :-)

2012. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Miért lennél csúnya? Ha neki tetszel, akkor lát benned valamit, amit te még nem vettél észre magadban. Legyen több önbizalmad!
2012. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Egy csúnya nő biztosabb,nem fogja megcsalni.
2012. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok vékony (72 kg) .
2012. jún. 8. 13:30
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ne rombold ennyire a saját önbizalmad! Igenis szép vagy! Ez legyen a fejedben! Lát benned valamit, ami nem feltétlen a külsőddel kapcsolatos, de ez nem jelenti azt, hogy ronda vagy. Ne agyalj ilyen dolgokon, csak légy boldog Vele!:)
2012. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5%
72kg az már nagyon sok,nekem nem férne bele már.
2012. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen magas. Ha 160, akkor sok a 72 kg, de ha 170 és a fölött, akkor szerintem pont jó!
2012. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
173 cm magas vagyok.
2012. jún. 8. 13:43
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
ugyan már, nem is vagy kövér, ne képzelegj!:)
2012. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Biztos híre ment, hogy alacsony az önértékelésed, ezáltal könnyen kapható vagy..
2012. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!