Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak h legyen benne egy (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak h legyen benne egy (? )

Figyelt kérdés

A kérdésem elég egyszerű és elsősorban a hölgyekhez szól.Miért van az ha meglátok egy lányt kedvesen vagy akár viccesen szóba elegyednék vele nagyon bunkón elküld melegebb éghajlatra?Nem értem az okát nem vagyok egy bányrém, sem rút kiskacsa, de egyszerűen mondjuk ki nagyon bunkón viselkednek velem, ami azt illeti nagyon rosszul esik...

Persze nem veszem zokon csak..tudjátok ellehetetlenítenek az ismerkedésbe...:(

A megtisztelő válaszotokat nagyon megköszönöm:)

18/F



2012. jún. 8. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne a legjobb, modell kinézetű csajokra nyomulj rá...
2012. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek ugy hogy ezt igy nehez megmondani. Miket mondasz olyankor? Lehet hogy a dumaddal van a problema es nem veszed eszre.
2012. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

persze nem a legmodellebb csajokra nyomulok...

általában miding barátkozó szemszögből próbálok közelíteni, mindig valamit iprovizálok ami eszembe jut:szia, kivagy? mivagy? én kivagyok te kivagy hova mész? mi újság? hova mész? stb mindig valami aktualitást próbálok ha látom h fáradt megkérdezem hosszú napod volt és akkor megpróbálok vele megbeszélni...és akkor mesélem az én élményeimet...most így visszolvasva lehet én bennem lesz a hiba xD

2012. jún. 8. 19:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kedvesen, vagy viccesen szoltál, az a te megitélésed. Biztos, hogy a beszélgetöpartnered is annak hallja? Talán az is közelebb vinne a megoldáshoz, ha felvennéd a beszélgetést és visszahallgatnád (esetleg egy joszándéku ismerösöddel együtt és megbeszélnétek.
2012. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Én szívesen fogadom az olyan pasikat,akik vannak olyan merészek ismeretlenül,hogy kedvesen "kikezdenek" velem.

16/l

2012. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Először próbálj szemezni, és ha felkeltetted az érdeklődését azután menj oda.
2012. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem tudják mit akarsz tőlük talán?
2012. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

nem vagyok az a tuskó fajta egyén...mindig szoktak nevetni de tudjátok a "kellemes percek" után mindig egy "forgatókönyv" szerint történik minden gúnyos és ironikus mosoly és megkapom az áldást, hogy menjek a ....búsba

sértő poénokat sosem szoktam mondani legalábbis a barátaim szerint

2012. jún. 8. 19:29
 9/13 anonim ***** válasza:
akkor küldj képet és megmondom ;)
2012. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát talán 3 éves koromban készült rólam az utolsó értelmes kép ha gondolod átküldöm...xD bocs de nem bírtam ki... őszintén megmondom van rólam kép csak az már "nem aktuális" mármint a kinézetem rajta úgy összességében:/
2012. jún. 8. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!