Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti is hozzám hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is hozzám hasonló peches helyzetben vagytok?

Figyelt kérdés

Nos, a lényeget próbálom röviden leírni.

Ez megy már nálam sok éve egyébként. A buszon, buszmegállóban meg annak idején a középsuliban éreztem vagyis tapasztaltam, hogy bejövök lányoknak, értem ezalatt, hogy szemeztek velem, rám mosolyogtak, vagy hallottam, hogy rólam beszélnek és nevetgélnek közben.

Ez még 15-17 éves korom környékén volt, akkor minden lány gyerekesebb,a hogy a fiúk is.


De mostanság is folytatódnak ezek a fura jelek. A lányok hátrafordulnak utcán utánam, buszon, utcán velem szembe jövet szemeznek velem vagy látom, hogy zavarukban földre szegezik a szemeiket. De volt olyan lány is, aki velem szembe jövet már távolról igazgatni kezdte a haját, azátn persze, ahogy egymás mellett elmentünk meg volt a mágikus pillantás.

Buszon még olyat is tapasztaltam, hogy tőlem fél fejjel magasabb lány kezdte adni a jelekt, szemezett velem, a haját simítgatta, száját nyaldosta, ruháját igazgatta és gyakran rám pillantott, meg volt más lány, aki mintha nekem akarna tetszeni és megnézte magát a tükörben, hogy néz ki, aztán meg rámnézett és szemezett velem, de utána zavarba jött és csak úgy oldalról nézett felém.


Egy másik lány meg szó szerint megbámult az úton buszon hazafelé jövet! El sem hittem, hogy van ilyen bátor lány is!


Ti tapasztaltatok már hasonlót srácok? Én el sem hiszem, hogy tetszem ezeknek a lányoknak, bár titkon remélem, hogy így volt, örülnék neki, mert én magamat csúnyának éreztem mindig és ezért nem is gyakran merek kezdeményezni, ha kezdeményezek is folyton olyan lányoknál, akik nem adta előtte ilyen jeleket így persze foglalt szöveggel lekoptatnak.


Na meg neten érdekes mód a képeim alapján szép lányok nem tapadnak igazán rám, de csúnyák, kövérek annál inkább, míg élőben épp a fordítottja van a szebb lányok mernek szemezni, megbámulni maguknak, a csúnyák kevésbé.


De épp ezek miatt sokszor úgy érzem, hogy én valami csúf-helyes srác keverék vagyok.

Ha tudnám tutira, hogy tényleg tetszettem ezeknek a szép lányoknak, akkor talán több önbizalmam lenne és mernék kezdeményezni is a szép lányoknál, de még nem vagyok biztos benne, hogy bejöttem nekik, mert egyiket sem mertem leszólítani, hiszen az hihetetlen a számomra, hogy én tetszettem volna ezeknek a szebb lányoknál, én semmi vagyok hozzájuk képest pedig külsőre.


Az egy dolog, hogy aranyosnak, babaarcúnak meg helyesnek neveztek már neten, de az a net, élőben csak két részeg lánytól kaptam ilyen bókot, a részegek meg ugye mindenkit szebbnek látnak.



2012. jún. 8. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, olyan arcod van, ami egyesek szerint ronda, mások szerint szép.. :)
2012. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te h*lye!

Már bocs. :)

Azonnal tessék odamenni hozzájuk!

Ha én ilyen szerencsés lennék, már rég nem a társkeresőket koptatnám itt a neten!

2012. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Linczmajer Réka válasza:
szerintem a kisugárzásoddal lehet valami... az pedig képeken nem mindig jön át.. kicsit több önbizalmat..! hidd el menni fog, ha ennyire odavannak érted a csajok. :)
2012. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LeftBehind ***** válasza:

Őszintén? Én annak is örülök,ha néha egy csaj emberszámba vesz,te meg nem mész oda olyanokhoz akik szemeznek veled és megfordulnak utánad?

Idióta...

2012. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!