Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová lehetne vinni egy intelli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová lehetne vinni egy intelligens, igényes,30-as hölgyet első randira Budapesten?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Vidd el a gundelbe...össze is pisilné magát :D


18/F

2009. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tessék komolyan venni a kérdést. :)

Ötleteim vannak, de más tippeket és ötleteket, tapasztalatokat várnék.

2009. júl. 3. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:
vidd a Margitszigetre sétálni :) vagy a várba :)
2009. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Komoly választ írtam. Mi a bajod a gundellel? Ha már 30-as nőt akarsz elvinni valahova fiatal fejjel, legalább ne átlagos helyre vidd.
2009. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
margitsziget
2009. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Honnan tudod, hogy fiatal fejjel? :) Alig vagyok fiatalabb, mint a hölgy.


Az, hogy itt megkérdezem, ki mit ajánl, nem jelenti azt, hogy nekem nincs ötletem. A Gundel az én ízlésem alapján első randira sznob. Valami visszafogottabb, de mégis igényes helyre gondoltam. Margitszigetre magassarkúban nem viszünk hölgyeket sétálni, legfeljebb a másodikon, figyelmeztetve a programra és a lábbeli cseréjére. :)

2009. júl. 3. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!