Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Mit tegyek? 15/F (lent)

Figyelt kérdés

talán egy hónapja találkoztam egy lánnyal akivel később fb-n elkezdtünk chat-elni.. az elején volt közös témánk ezért gyorsan megismertük egymást.. kb a második beszélgetésénél kiderült, hogy nagyon közel lakik hozzám (2 utca) és így még többet beszélgettünk mert még több közös téma volt.. élőben mindez idő alatt alig kétszer találkoztunk... de chat-en már napi 4-5 órát beszélgettünk egyhuzamban, úgy hogy nem volt unalmas bájcsevegés hanem mély érzelmekről/gondolatokról volt szó... a lány nem néz ki rosszul és szeretnék tőle többet, de sajnos évvége felé "sok vizsgája van és sokat kell tanulnia.." ezért nem ér rá hétvégén sem pedig gyalog 1 perc sincs amíg át mennék hozzá vagy találkoznánk valahol..

mivel untam már hogy folyton megkérdezem tőle, hogy mikor ér rá, ezért azt mondtam neki, hogy vegye gy hogy elhívtam sétálni és hogy ha ráér éppen akkor hívjon fel/írjon üzenetet, hogy most van ideje... 2 napra rá írt is este 8-kor hogy most van ideje rám... (találkotunk is, de még túl keveset láttam élőben, hogy nagyobbat lépjek)


Tehát: nem tudom, hogy a tanulás az csak kifogás, és nem akar velem találkozni, vagy tényleg tanul és azért szólt amikor éppen nem, mert akar velem találkozni..


remélem érthetően írtam le.. lényeg hogy tetszik a lány és nem tudok eligazodni a "jeleken" amiket lead.. (vajon tényleg csak sok a tanulni való? de akkor miért szólt volna este 8-kor hogy most talizzunk mikor nem is számítottam rá..)


Köszönöm a válaszokat


15/F

14/L


Közben új fejlemények voltak:


egyik délután ő maga küldött sms-t, hogy nincs-e kedvem vele együtt haza menni...mentem

másnap este én hívtam fél 9 tájékán és 20 perc múlva már együtt sétáltunk és 1 órát beszélgettünk elég jól holott csak 35-40 percet kapott...

és harmadnapra pedig (ez 3 egymás utáni nap) már alapból le volt fixálva egy találkozó (már egy hete), de azt viszont lemondta egy elég fura indokkal amit nem értek... eddig az indokai helyt állóak voltak viszont most csak kifogásnak tűnik


Indok: "Azért nem tudunk ma találkozni, mert a legjobb barátnőmmel (valamilyen szinten ismerem a barátnőt) össze vesztünk és kibékültünk, de most kiengesztelésül azt akarja, hogy kísérjem el valahova (már nem emlékszem hova)... szóval nem tudunk találkozni :( majd legközelebb "


szóval mit gondoltok?

most úgy vagyok vele, hogy egy ideig nem keresem és meglátjuk, hogy ő tesz-e valamit vagy meddig bírja o.O

ez szerintetek jó taktika? és meddig jó?


köszönöm a válaszokat


2012. jún. 9. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen olvastam végig mert késő van és elfáradtam mára de amennyit leszürtem belöle az hogy ez egy internetes szerelem illetve barátság pedig 2 utcára laktok egymástól lehet hogy tényleg tanul stb de szerintem ez nagy részt kifogás föleg ha mindig ezt mondja itt a nyár lassan senki nem tanul .. akkor az lesz hogy nyaralni megy esetleg akkor biztos lehetsz benne hogy nem akar veled találkozni probáld meg még egyszer ha nem jön össze felejtsd el
2012. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, ez még simán elmegy! Mit szóljak én, több mint 3 hónap fűzögetés és csupán 2 találka után kaptam kosarat!

Ne taktikázz, tuti megvan az oka, miért nem ér rá, és nem csak kitalálta azt a sztorit sem! Légy kicsit türelmes!

2012. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj már, tökre bejössz neki.
2012. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1

a végét kellett volna elolvasni mert az eleje az még 1 hete volt amikor még lehet javítani meg dogát irat az összes tanár és vizsgák vannak..


#2 köszönöm :) gondoltam majd nyáron kiderül, hogy van-e ideje rám vagy nincs mert akkor már igazán látszik a kifogás, de már ennél a barátnősnél is gyanakszom o.O


inkább előbb tudni akarom, hogy van-e esélyem... mert ha nincs akkor van más akit fűzögethetek

2012. jún. 9. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!