Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, miért szemeztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért szemeztek egy lánnyal fél évig? (Nem lenne egyszerűbb leszólítani az illetőt, minthogy vártok? ) Szemezés közben mi játszódik le bennetek ennyi ideig? Mire gondoltok?

Figyelt kérdés
Idétlen válaszokat ne írjatok. Köszönöm.
2012. máj. 31. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
nem szemezek,jól a seggére csapok :D
2012. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Mittudomén, mert jól néz ki és sunáznám, de egyszerűen félek belemenni egy párkapcsolatba, mert most olyan kényelmesen élek. :D
2012. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Ezt inkább attól az egy fiútól kellene megkérdezned, akiről valójában szó van :)
2012. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

azt, hogy:

"Vajon mi megy a csaj fejében?"


"Miért nem merem elhívni sehova?"


"Mennyire gyönyörű..."


"Megint elbambultam és ő vette észre, hogy éppen rá tévedt a tekintetem pedig nem is akarok tőle semmit.. most azt fogja hinni nyomulna akarok rá -.-"


"Tyűű de jó csaj.. ezt meg kéne hágni.."


"Vajon hülyének néz ha leszólítom? vagy szemezzek vele még egy kicsit?"


"14 éves és ilyen nagyok a mellei.. ezt meg hogy?"


"25 éves és ilyen kicsik a mellei?.. ezt meg hogy?"


"Ha rám mosolyog akkor oda megyek..."


"Vajon mikor veszi észre, hogy bámulom?"


"Kiváncsi vagyok leesik-e neki, hogy farkas szemezni akarok :) és hogy meddig bírja"


"Miért nem szól neki senki, hogy fogkrémes az álla? vagy az nem is fogkrém?? :D :D "


"miért nem merek oda menni??? ha legalább ismerném egy kicsit.. és lenne közös téma :( "


"Bakker.. vajon hogy is hívták? o.O "


"Ez is azt hiszi tetszik nekem.."


"mekkora ribanc -.- "


"ma is rózsaszín melltartó és vörös tanga.. már 4-edszerre a héten.. o.O Vajon cserélgeti? "


" talán ha sokáig nézek a szemébe akkor tudom közvetíteni a gondolataim és rájön, hogy tetszik nekem"


"Talán ha sokáig nézek a szemébe akkor tudom közvetíteni a gondolataim és rájön, hogy minden vágya leszopni engem.."


"Vajon összejön vele valami valaha?"


"Hogy kezdjem a beszélgetést?"


"Van nála esélyem?"


"Vajon tetszem neki?"


"ennek is szarul áll a smink.."


KB ennyi féle dolog lehet... hogy lhet olyat kérdezni, hogy mi jár a fejében??? jesszus -.- hogy találhatnánk ki? mindegy leírtam egy apró töredékét annak ami lehet..

2012. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Én csak magamról tudok beszélni. Én azért nem megyek oda a lányhoz, akivel szemezünk, mert nincs elég önbizalmam és nem hiszem, hogy én is tetszenék a lánynak. Remélem egy nap egy lány fog oda jönni hozzám, mert ha nem, akkor agglegény maradok egy életre. :D
2012. jún. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Én is próbálok de önbizalom miatt elég nehéz de próbálgatom legyözni és mindig úgy vagyok vele ha egyszer râmnéz és.elmosolyog odamegyek...(am jah énis féléve szemezgetek ;)
2012. jún. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!