Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » De most komolyan kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De most komolyan kérdezem, hol lehet rendes, kapcsolatra vágyó lányokat találni?

Figyelt kérdés
Nem panaszkodom mert viszonylag sok csajom volt már, de a legtöbb ilyen megbeszélt "one night only" hangulat volt. A legtöbbet a diszkókban szedem fel, van amikor házibulin, de ezek nem vágynak kapcsolatra, csak szexre. Nekem pedig most pont egy hosszú kapcsolat kell, úgy érzem eljött az idő hogy mindig ugyanazzal a lánnyal keljek fel meg ilyenek. A barátaimnak mind hosszú kapcsolatuk van, és elkezdem én ezt irigyelni, akkor is ha én lettem a társaságban a Barney Stinson és ez már rám is ragadt. De nem tudok mit csinálni, valahogy én csak az egy alkalmas lányokat szedem össze, és ebből már elégé elegem van. Hol keressem őket? Ma sem mentem hajógyárira (mondjuk az idő is szar) mert már nincs kedvem az egészhez...
2012. jún. 10. 00:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát diszkóban nehezen fogsz olyat találni, aki komolyat akar. Próbálj máshol ismerkedni!
2012. jún. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem buliban. Valahogy mintha csak ebben gondolkoznál. Menj valami kulturálisabb helyre, és ott már értelmesebb kapcsolatokat lehet kialakítani.
2012. jún. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Diszkók, esetleg plázák környéke. Konditerem, szolárium, műkörmös. Belvárosi butikok, igényesebb kávézók.
2012. jún. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én abszolút a diszkók embere vagyok, kultúr helyeket meg ilyenek nem ismerek, és nincsenek is ilyen barátaim akkikel tudnék oda menni. Plázák? Náh
2012. jún. 10. 01:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát isten áldjon barátom, jól ismerem a helyzetedet. Szerintem ha összejössz egy csajra, akár egy estére is, akkor megtudod győzni hogy rendesen járjatok. A diszkóba nem tudom mennyire vagy benne, én már 3 éve a hajógyárin tolom, és jól meglehet különböztetni a tipikus egy éjszakásokat (a wc-ben) a rendes lányoktól. De nehéz találni, ezt elismerem. Fő az önbizalom, és hogy MINDIG bepróbálkozol. Legfeljebb kapsz 9 pofont de az egyik csak összejön veled, ha csak nem vagy valami szörnyeteg. Szóval fel a fejjel, a legrosszabb dolog amit csinálhatsz, az nem más mint hogy feladod, bizony én mondom neked tesó, az élet királya! Minden csajnál próbálkozzál be, szemezzél mint állat, onnan már lehet tudni hogy van siker vagy nincs. Minden jó csajra menyél rá, legyél nagyon magabiztos, akkor is ha ez csak megjátszott. Sok sikert!
2012. jún. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm élet királya, de nem vagyok egy szűz gyerek, tisztába vagyok azzal hogyan kell becsajozni. Nem ez a problémám.
2012. jún. 10. 01:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj normális helyeken, bulikon kívül, amelyikkel kialakul a szerelem azzal legyél együtt. Strand, park, kávézó, ezek jók. :)


21/l

2012. jún. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
szia, az a fő probléma az ilyen helyzetekbe hogy nem tudod hogy a csaj akarja-e vagy nem. Többször is megjártam így például konditermekben. Diszkóban pedig tutira mész, nyert ügy. Kávézó az milyen?
2012. jún. 10. 01:34
 9/14 anonim ***** válasza:
01:34 Pl. Odamész egy egyedül kávézó lányhoz, megkérdezed, hogy vár-e valakire. Nem akkor leülsz, beszélgettek, számcsere, többi meg jön magától.
2012. jún. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Figyu, vagy elhatározod, hogy megtanulsz kulturáltabb helyeken ismerkedni (ami lehet egy park is, ahogy előbb írták), vagy pedig alkalmazkodj a sorshoz, hogy diszkóban SOHA nem fogsz életrevaló kapcsolatot találni.
2012. jún. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!