Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket zavarna ha egy idegen lány próbálna veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Igazából úgy értem, hogy pl nem ismeritek a lányt, de bejelöl facen, aztán rátok ír, hogy szeretne ismerkedni vagy ilyesmi. Nem túl szánalmas vagy tolakodó?
2012. jún. 10. 01:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán nem.
2012. jún. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem zavarna, mert ebből is tudnám, hogy valami fölkeltette velem kapcsolatban az érdeklődését.
2012. jún. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
nem zavarna, sőt, örülnék neki
2012. jún. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha van értelmes szövege, meg témája, akkor imponáló, de ne azzal jöjjön, hogy mizu, meg ilyenek, mert engem már jelölt így be lány, és egyből ez volt a kérdése, és túl sok mindent nem mondott, csakhogy bejelölt, és hogy miért, hát csak úgy... Szóval ha már bejelöl egy idegen lány egy idegen fiút, készüljön is fel rá, hogy miket fog mondani, ne várja ilyen esetben h a fiú kezdeményez bármilyen témát is.
2012. jún. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem zavar, viszont ha köszönni sem tud, akkor esélyt sem adok neki. Nem mintha túl sűrűn gyakorolhatnám ezt...
2012. jún. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem szánalmas, de én nem szoktam visszaigazolni ismeretleneket.

Ha nem ír a bejelölés előtt, akkor én írok neki és megkérdezem, hogy kicsoda-micsoda.

Ez után már a válaszából sokat le tudok szűrni, és a képei+megítélésem alapján döntök, hogy érdekel-e vagy sem?


22/f

2012. jún. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
nem zavarna. nem szánalmasabb mint amikor bejelöl és nem ír semmit, de ha én megkérdezem, hogy mi a helyzet akkor csak pislog...
2012. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
nem
2012. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem zavarna! HA te vagy az a lány, nyugodtan írj, akár itt privit is! Komolyan!

28 F

2012. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
Ez hogy facen ráírsz aztán tuti nem az. Legjobb. Max nem ír vissza és ennyi. Én is írnák, csak általában ott akadok el, hogy nem tudom mit mondjak, szóval írhatsz nyugodtan.
2012. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!