Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most csak hülyített. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak hülyített. Nem tudom mire gondoljak?! Lehet csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy férfit (30 éves). Többször találkoztunk, beszélgettünk, semmi komoly nem történt köztünk, direkt nem is mentem bele szinte semmibe! Nem vagyok egy könnyűvérű nő. Nagyon őszinte volt velem, már most elmondott nagyon bizalmas dolgokat magáról, amit meg is köszöntem neki. Akárhányszor találkoztunk, leste minden kérésem-óhajom-sóhajom, minden nap keresett írt-hívott. Most 2 napja semmi, írtam neki, de nem válaszol, kerestem telefonon, de nem veszi fel. Ha egy napig nem írt akkor egyből másnap hívott, hogy miért, mi oka volt. Nem tudom ezt most mire vélni:( nem akarok ismét csalódni.. nagyon megkedveltem:(.. lehet csak szórakozott..?:S
2012. jún. 10. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj még 2 napot ha nem történik semmi és nem magyarázza meg akkor feljtsd el valószinüleg van vagy volt is valakije és tényleg csak szorakozott veled lépj tovább
2012. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak személyes példával tudnék szolgálni:

Megismertem egy nagyon kedves 24 éves srácot. Egyszer amikor beszélgettünk, akkor azt mondta, hogy majd felhív... Több mint 2 hét után felhívott.. Péntekig minden egyes nap sms-ztünk, és kiderült, hogy kölcsönösen vonzódunk egymáshoz. Tegnap írtam neki egy SMS-t, hogy mi újság vele? Ő erre azt írta, hogy semmi jó, és hogy majd beszélünk... Ma nem keresett. Ha tényleg kedveled, akkor te is leszel annyira hülye, mint én, hogy vársz rá, akár több hetet..... :D Sok szerencsét!!!

2012. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akármennyire is szomorú, de lehet tényleg csak hülyített tapasztalatból írom...

Én is vártam egy pasira, vártam hogy írjon vagy hívjon, de nem tette. Ekkor erőt vettem magamon és felhívtam, akkor azt mondta hogy pont most akart írni meg hogy találkozzunk, nos azóta is ír...

2012. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 nap még nem nagy dolog.

Férfifejjel gondolkodva: Megismert egy szimpatikus lányt, akinek igyekezett a kedvében járni, őszinte volt vele, és megosztott vele olyan dolgokat, amiket csak kevesekkel. Bár érezte, a kölcsönös vonzódást, a lány szinte semmibe nem ment bele, ami előmozdította volna a kapcsolat kialakulását. Talán egyszer csak azt gondolta, ez a lány lehet csak szórakozott...?

2012. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó azt lehagytad a végéről hogy


ez a lány lehet csak szórakozott?? akkor csessze meg.. majd meglátjuk ki fut ki után.. vajon én kellek neki annyira hogy csináljon vmit értem? nem beszélek vele egy-két napig vagy egy hétig és meglátjuk mennyire borul ki és hányszor keres...


(ha tényleg ezt gondolja és nem keresed akkor ő lemond rólad és úgy gondolja ő nem kell neked... ) nem baj ha a csaj is érdeklődik néha.. ne kelljen a férfinak folyton koslatni mert az megalázó.. legalábbis én a barátnőm mikor megismertem első dolgom volt megmondani neki hogy ő is nyugodtan írhat meg küldhet sms-t és mondhatja hogy menjünk el ide-oda... nehogy már csak akkor beszéljünk amikor én akarok.. és bejön nekem a módszer :D

2012. jún. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!