Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Mi számít nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mi számít nektek férfiasnak? Mit tegyen egy átlagos vékony srác ahhoz hogy férfiasnak tűnjön, férfias legyen a viselkedése.

Figyelt kérdés

könyörgöm ne a 200 köb centis izmokról hadováljatok, hanem viselkedés típusról vagy jellemzőkről amiket ha össze raksz akkor férfiasnak számít az illető


Köszönöm


2012. jún. 11. 00:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
szedjen fel pár kiló izmot. legyen önbizalmad és ezt sugározd is, hogy tudod mit akarsz és meg is szerzed!
2012. jún. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Te mondod meg, hogy milyen legyen az ízlésük a csajoknak? Gratulálok :D
2012. jún. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%

Alacsony, vékony srác vagyok és az ilyen bombanők is csak learanyosoznak meg, de cuki vagy és kész.


Gyúrni kell tesó, nincs mese! Anyagiak az akadály, de amint lesz fix melóm én nekilátok és nem is állok meg, míg fel nem szedek legalább 10kg-ót!

2012. jún. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
76%
Kezdj el Dzsásztin Bíberre hasonlítani! Ahogy elnézem a mostani fiatalokat, a férfiasság szót lassan lehet törölni a szótárakból!
2012. jún. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

alázat. minden negatív érzést levetve a szóról. nekem ez nagyon sokat jelent, hogy ne gondolja magáról hogy ő az atyaúristen, tisztelje aki körülötte lévőket. de ez nem ilyen tutyimutyi értelemben értendő. ehhez társul egy egészséges önbecsülés és önértékelés, magabiztosság, intelligencia, humor, de laza legyen, semmint hogy eliteskedő komoly ember.

de ezt nem lehet "tenni", ilyennek lenni "kell"...

2012. jún. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

200kobcm? Az keves! :DDD

Jellemzoi: eljar kondizni, szeretem magam nonek erezni egy ferfi oldalan es aki beved ha mondjuk egy paraszt beugat nekem a tipikus haddneirjamszavakkal.

Mertekkel iszik, ha egyaltalan ilyenre vetemedik,es nem lesz tole reszeg allat!

Ferfiasan ul.A hanyinger elkap amikor egy pali ugy ul, mint egy lany kb.

Ferfiasan jarjon,alljon, kozlekedjen, lehetoleg ne egy csampas kis emosra asszocialjak ha meglatom.

A laban es karjan kivul ismerje a borotvalkozas fogalmat.

Az oltozkodese is fontos.Az olyan csogatyas , passzolos nadragoktol nem egy ferfit sejtek a ruhak alatt.

A masik veglet amikor a deszkas gatyabol a ferfiak alsogatyajanak mintajat es szinet elemezhetem feltunes nelkul.....undorito.

Ne legyen izzadsagszagu! Baromi jo , hozzailllo, a borehez es egyenisegehez illo parfumot es arcszeszt minden no honoralja.

Legyen ferfias hobbyja, legyenek baratai, ne egy maganyos kocka legyen.

Legyen erdeklodo a vilag dolgai fele es tajekozott.

Magabiztos es talpraesett, segitokesz.

A bunko pali csak a buta libaknak jon be.

Persze egy papucsot se szeret senki, csak a dominak...:)

Ne pampogjon ha a no tobbet keress es nyivakoljon h nem erzi magat ferfinak.Tegyen ellene vagy kontrolalja magat.

Ha o keress tobbet, ne vagja a no szemebe.

Ne essen nehezerebfigyelmesnek lennie neha napjan.

A szulinaprol meg ilyenekrol ne feledkezzen meg.

2012. jún. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
ja én mondjuk azt utálom, ha egy "férfi" majdnem lefolyik a székről, vagy az utváról (amikor megy, ruganyosan...) na jó, ők inkább vmi degeneráltak, de azért... fúj
2012. jún. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
az összes itteni vékony pasi kezdhetné pl. azzal, h nem nyarvog itt össze-vissza....
2012. jún. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
de jót mosolyogtam a hatoson :D
2012. jún. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A vékony beismerné, hogy nem vékony, hanem nincs semmi izomzata. Én is voltam nagyon vékony (magasság cm-115 kg), de sportoltam, volt tartásom és láss csodát, barátnőm is akadt.

Nem az izomtömeg számít, hanem az, hogy hogyan állsz, ülsz és mozogsz. Ha egész nap csak játszol, akkor nem lesz meg az az izomzatod, ami szükséges az egészséges tartáshoz.


A kérdésedre a válasz: Váljon azzá!

2012. jún. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!