Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Adnátok esélyt ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok esélyt ismerkedésre egy ilyen orrú srácnak? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nos eléggé ritka és fura formájú orrom van fehér ember létemre. Inkább széles, krumpliféle és emiatt mindig is csúnyának éreztem magam. Testalkatra is ilyen kisfiús, alacsony, vékony vagyok, szálkás izomzattal.


Csak, hogy képpel is eltudjátok képzelni: szinte megszólalásig hasonlít az orrom a Lost Charlie-jáéhoz.


[link]



2012. jún. 11. 02:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

szánalmas vagy! és nem az orrod a gáz, hanem hogy neked ez a gáz, ezen parázol. komolyan, egy orral akarok én járni, minden egyéb tulajdonság nélkül!?

és attól nem fognak akarni téged, mert ilyen komplexusod van. magadnak generálod a baj, aztán az orrodra fogod.

bocsánat, nem bunkó akartam lenni, csak leírni a helyzetben rejlő igazságot....

2012. jún. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
az a baj h konfliktusod van... légy férfi, ne nyarvogj emiatt :D
2012. jún. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj ezzel az orral.
2012. jún. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mellesleg egyetlen ocsmány orrú embert sem foglalkoztatna egy filmstúdió.
2012. jún. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
jó az az orr. szúrnám :D
2012. jún. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj! Nincs semmi baj Dominic Monaghan orrával! Valakinek krumpli, valakinek görbe, nagyon ritka a látszólag tökéletes.. ne foglalkozz vele, senki sem tökéletes.. ha alapjában véve jól nézek ki, akkor a csajokat nem érdekli majd az orrod!
2012. jún. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
jól nézel* ki
2012. jún. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Malacorr!

:D

2012. jún. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
igen,ezzel semmi baj nincsen :D aranyos :)
2012. jún. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Hidd el, ha vkinek nem kellesz, akkor az nem az orrod miatt lesz. Ha vkinek az orr a kizaro ok, az ot minositi.

20L

2012. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!