Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknél mennyi az a tesztidő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mennyi az a tesztidő mire letesztelik hogy a férfi mennyire kitartó?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 07:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van, akinél 0 nap - egyszóval beleugrik mindenféle sz.r kapcsolatba, aztán csodálkozik, hogy a 'párjában' semmi tartás és tisztelet nincs iránta.

Aztán van olyan is, aki előbb szeretné megismerni a másik felet, mert komoly kapcsolatot erre lehet csak építeni. Egy normális lány esetében nem arról van szó, hogy egy válogatós p.csa, aki csak húzza a fiúk agyát, de természetesen fogsz kapni ilyen válaszokat is.


Ha valakinek csak azért kellessz, hogy tesztelgessen, meg hülyítsen, azt jó esetben észreveszed - egy idő után.

Ilyen, hogy tesztidő meg tesztidőtartam nincs.

2012. jún. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Az igazi nő, húzza a pasi agyát. A pasi csak akkor tiszteli a nőt, ha látja, hogy nem fogja egykönnyen megkapni. Nem árt az sem, ha az első pár randin a lány nem hagyja, hogy megcsókolják. Persze nem szabad túlzásba sem vinni. A szex-el jó, ha legalább egy hónapot vár a lány. Max 2-t, mert azért nem kell túlzásba vinni sem. Viszont a pasi annál jobban fogja majd akarni a lányt.
2012. jún. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát nálam nincs ilyen tesztidő.

Viszont olyan van,hogy én csak úgy nem tudok beleugorni egy kapcsolatba.Előtte ismernem kell a másikat.Így mi 6hónapig csak beszélgettünk,találkozgattunk a mostani barátommal.Persze ő már két hét után mondta,hogy többet akar tőlem..Én meg mondtam,hogy így 2találkozás után,úgy,hogy haverok is ott voltak,tehát nem kettesben voltunk annyira nem beszéltünk sokat,nem megy még nekem.Mindenki úgy gondolta,hogy csak szivatom,húzom az agyát..Hát nem ez volt a célom.Viszont összejöttünk és több mint 2év telt el azóta.

2012. jún. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2/3 szeritnem baromság ez a hozzáállás,okos pasi ezen átlát, és ki tudja játszani.

Ellenben amit 3/3 irt, az teljesen normális, idő kell megismerni egymást.

2012. jún. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnél egy srác több mint 3 hónapot várt egy kosárra...szóval, bár kicsit kegyetlennek tűnhet, de ennyi is lehet akár...vagy még több!
2012. jún. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jééé..Van még kitartó pasi?Én azt látom sajnos, h a pasi nem kitartó, mert lányból (és szép lányból) annyi van, mint a szemét, válogathat.

Vagy ha egyiknél vár is, addig másik lány ágyába bújik. (ez a huszonéves korosztály, itt ezt látom). Oké, de teszteled, húzod az agyát, csak csók hónapokig, aztán amint kilép a kapudon megy levezetni a feszültségét egy másik lányhoz, aki nem tesztelgeti.

2012. jún. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
előző, amiről te írsz az a tizenéves korosztály. a huszonévesek elbaszottak. 24L
2012. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen tesztelőket ott kell hagyni, aztán elmélkedhetnek magukban...
2012. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

09:34


szóval akkor te is elb@szott vagy huszonéves létedre????

2012. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen. és a fiúk is. próbálok rajta változtatni, elég nehéz.
2012. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!