Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi az az időtartam amig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az az időtartam amig várnátok hogy egy férfi kezdeményez, randira hiv? (hónapok. Stb)

Figyelt kérdés
nagyon lassan alakul a dolog
2012. jún. 10. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mér nem hívod te randira? Ne várd a csodát..
2012. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a nő dolga az ilyen szerintem,h randit kérjen.egyébként 2-3hónapot adnék neki,persze attól függ h milyen gyakran látod
2012. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha 3-4 héten belül nem hív randira, akkor felejtős a dolog:

vagy mert nem kellek neki

vagy mert pipogya anyámasszony katonája

2012. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez férfija válogatja.Van akire 2 hónapot se várnék,mert akkor tudom,hogy valami akadálya van a dolognak.És bár szintén akadály,de ha tudom,hogy kissé fóbiás,és fél a nőktől,és sose merne kezdeményezni,mert azt gondolja,hogy nem érdemel meg engem és úgyse lennék a párja,tehát nem bízik magában,de amúgy kedves jó ember,akkor úgy intézném,hogy én kezdeményezek,de meghagyva a látszatot,hogy Ő volt.
2012. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

egy férfi szinte minden percben randi előtt puhatolózik a nőről, hogy megtudjon annyit legalább, hogy hova, mire mondana igen-t.

tehát ha arról beszélsz neki, milyen régen ettél pizzát, másnap meghív pizzázni. HA tetszel neki, illetve abban már biztos, hogy tetszel neki.

ismerkedős szakaszban még óvatosak.

2012. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted, kérdezz rá, mi a gond...
2012. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha születésemtől kezdve nézzük, akkor 28 évet 2 hónapot, 3 napot és 11 óra 24 percet vártam az első randira...:)

Ha a megismerkedésünktől nézem, akkor csak 1.5 hetet! :)

2012. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!