Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Discoba ha bejön egy csajszi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Discoba ha bejön egy csajszi, hogyan menjek oda hozzá, mit mondjak neki?!

Figyelt kérdés

ha tök ismeretlen a csaj nekem.

félreértés ne essék, nem ma kezdtem az "ipart", csak eddig mindig haverok által ismertem meg a csajokat, (köztük a volt barátnőmet is), thát két társaság így össze csapódott, és ugy, és ott mér midng volt közös téma stb stb...:)

de egy vadidegen csajszihoz, mégis hogyan menjek oda?!

"szia, szép a ruhád, tetszel, szexi vagy"

iszol valamit?


háth sztem kb minden 2. pasi ezzel próbálkozik....XĐ


hogyan kellene akkor?! :/

ha lehet normális válaszokat, köszi. :)

20/F



2012. jún. 11. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szinte teljesen mindegy bizonyos keretek között, mert nem a szöveg dönt, hanem az, hogy tetszel-e neki külsőre.
2012. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sose hívj meg csajt piára.
2012. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

szóval a külső...hmm...

de mégsme modhatom neki

hogy "tetsző g*ciii kő kóla"...XD

2012. jún. 11. 11:09
 4/13 anonim válasza:
32%

szia cica...

van gazdid? :DD

2012. jún. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"Helló, mizu? Van kedved témázgatni?"
2012. jún. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Én azt szoktam, hogy határozottan ráköszönök, hogy "Szia!", visszaköszön és akkor bemutatkozom, és megkérdezem, hogy volna-e kedve inni valamit.
2012. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem szabad a csajokat meghívni semmire!!!!!!!(komoly!)Tánctéren táncoljatok,simulás stb...ha meg dumálni akartok menjetek ki, semmi értelme a parketten üvöltözni úgyse lehet hallani egymást!
2012. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a nevét
2012. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5# nél a pont! Egy ilyen kontaktussal már el lehet dönteni hogy mi is a teendő! Ha visszaköszön akkor megéri továbbmaradni!
2012. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hívd félre, hogy szeretnél vele nyugodt körülmények közt beszélni, ha megy veled, akkor már nagyjából mindegy, hogy mit mondasz neki, nyert ügyed van, ha meg nem megy, akkor teljesen mindegy mit csinálsz, nem fogod megkapni.
2012. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!