Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagykanizsán hol tudok kínai/á...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagykanizsán hol tudok kínai/ázsiai barátnőd szerezni??

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérek köszi

16F


2009. júl. 3. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
A városban. Ők is csak ott járnak ahol bárki más, utcán, boltban, meg a többi.
2009. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

menj be a kínai áruházba, ott szoktak lenni a tulajok lányai....biztos ismerika többit is..

az éttermesek meg öregek hozzád :( :)

2009. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
barátnőt vagy d-ugást? mert a kettőre nem egy helyen kell keresni :)27/L
2009. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
barátnőt!
2009. júl. 3. 16:11
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
mekkora idiota kérdés. mire számítasz? izé én tudok egyet amugy. ott a petőfi utcán vannak. 58 szám. hajrá -.-(x)
2009. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

xD

Délzala televan kínai boltokkal, meg van az adyn is egy étterem. Lol azt hittem, hogy már minden állat kérdést láttam, de vazz. Minden tiszteletem :D

2009. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hehe hát most mi?XD
2009. júl. 3. 21:52
 8/10 anonim ***** válasza:
13%

Jól láttam a kérdésed??? neked tényleg kínai barátnő kell??

Nem értem hogy az miért lenne jó...azok csúnyák,sárgák ferdeszeműek pff...nekem semmi pénzért nem kéne olyan

Ha fehér vagy akkor szerintem maradj a saját fajtádnál

A másik meg hogy nem biztos hogy tudnak magyarul

2009. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

AZ előttem író mi a kur va fas zt képzel magáról? mi az,hogy nem tudnak magyaurl? ismered az összeset? szánalmas ro hadt rass zista f asz vagy, el kéne égetni az ilyet mint te, el tudom képzelni, hogy nézhetsz ki te kis ótvaros riban c, én ismerek félvér lányt, és nagyon szép, nem egyáltalánnem sárga, nem ferdeszemű, nem tudom mi a pi csát képzelsz.


a kérdést feltevő meg mit hisz,, hogy ezek a lányok tárgyak, amiket lehet cipelni?

2009. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utcsó nemtom mit vagy felháborodva én csak egy kérdést tettem fel nemtom mit kell felkapni a vizet... istenem hova fajul ez a világ
2009. okt. 19. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!