Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randevúznál azzal a sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randevúznál azzal a sráccal, aki egy nagyon jó barátnőd párja volt évekig, de egy hónapja szakítottak?

Figyelt kérdés

Ha nem, miért nem? A szakítás után mennyi idő után mondanál igent?

Tegyük fel, hogy a barátnőd már kiheverte a kapcsolatot, te pedig egyedülálló vagy.


2010. okt. 29. 10:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tenném. Nekem ez örök tabu. Egyrészt ilyenkor mindig beleképzelem magam a barátnőm helyzetébe, és hiába hevernék ki egy kapcsolatot, akkor is rossz érzés lenne, ha a barátnőm az exemmel járna. Másrészt ha pl csókolóznánk vagy szexelnénk, be-beugrana, hogy ezt csinálták a barátnőmmel is, és attól kissé csökkenne a vágyam. Nagyon fura helyzet lenne.

21L

2010. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
alapvetően azt modnanám hoyg nem. De ha a barátnőm tényleg kiheverte, akkor esetleg megbeszélném vele a dolgot, és utána talán. De csak ha tényleg nem esik neki rosszul, és én nagyon szerelmes vagyok.
2010. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
használt hús nem kell, meg amúgy is tabu.
2010. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Kérdezd meg a bnődet, h zavarná-e!
2010. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

10:55

Miért, csak szűz pasikkal kezdesz?


Többieknek: és ha a barátnő áldását adja a dologra? Netán már van is másik pasija?

2010. okt. 29. 12:21
 6/17 anonim ***** válasza:
soha nem randiznék egy barátnőm exével,főleg h évekig együtt voltak.még akkor sem ha már évek teltek volna el a szakításuk óta.
2010. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Soha!!!

Amúgy meg a barátnőd ha nem heverte ki, akkor is azt mondaná neked, h kiheverte, mert jó barátnő, és azt akarja h neked ő legyen, de közbe elég fájdalmas lenne neki h összejönnétek...

2010. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Huh, hát ne ezekre a válaszokra számítottam :/

Azért köszönöm, persze.

2010. okt. 29. 17:53
 9/17 A kérdező kommentje:
Most akkor mondjak le róla csak azért, mert jártam a barátnőjével? :(
2010. okt. 29. 21:23
 10/17 anonim ***** válasza:
pontosan keress egy másik pasit
2010. nov. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!