Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem a tanáromba,20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a tanáromba,20 évvel idősebb. Én 20 ő 40. Van értelme?

Figyelt kérdés

Annyira megtetszett, annyira szexi okos. Remeg a lábam, ha meglátom, sajnos ritkán szoktam. A sejtbiosz tanszéken van és tart egy kurzust, amit tuti fel fogok venni. Mit tanácsoltok, hogyan hívjam fel a figyelmét?

Arról ábrándozom, hogy megvárom, míg a többiek elmennek és ottmaradok vele kettesben ésahhh... ki vagyok éhezve....:(


2012. jún. 11. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme, mindkettőtöknek probléma lesz.
2012. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki vagy éhezve?

Na ne mondd,én is.

Szerintem nincs értelme,egy 40 éves embernek már biztos van családja.

Ez orvosi egyetemen van?

Ezen csodálkozom,mert akkor lehetne több sütnivalód.

25F

2012. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 éve ő az első férfi, aki ennyire megmozgatta a fantáziám!
2012. jún. 11. 22:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Orvosi igen. Nincs családja, flörtölget a lányokkal... Azért családos pasira nem mennék rá. Ennyiből pedig ne vond le szerintem, hogy mennyi sütnivalóm van.:)
2012. jún. 11. 22:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
cak azt tanácsolom!!!!ha össze is jönnél vele,,erősen védekezz.hogytovább tudj lépni,,mert igen hamar azt akarod majd.hidd el nem felel meg hosszú távon egy 20 évvel idősebb..vágyni fogsz a fiatalságra..ne ess abba a hibába mint sok lány...és egy baba mellett már soha nem lehetsz vonzó független csajszi!!!!
2012. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem akarok babát.:)
2012. jún. 11. 22:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt kapcsolatom a tanárommal de akkor már nem tanított engem,14 évvel volt idősebb nálam.Neki nem volt se családja sem pedig komoly kapcsolata,nem sokáig voltunk együtt mert akármilyen hihetetlen is de én untam rá és bannem nem alakultak ki azok a bizonyos érzelmek amik az ő részéről felém igen.Túl "nyomulósnak" tartottam és ez nem tetszett benne.
2012. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
HÁt remélem, ha 40 leszek én is dughatok majd 20 éves csinos lányokat! *-*
2012. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
adj utat a szenvedélyednek.. többek között, ez az élet fűszere..szükséged van tapasztalatra..hogy később legyen mi alapján döntened.. ;) 34f
2012. jún. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!