Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért reagálnak egyből "anyako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagálnak egyből "anyakomplexussal", ha egy kapcsolatban a nő 10+ évvel idősebb? Egy standard barátnőnek is ugyanaz a dolga, mint egy anyának, így nincs értelme különbözőnek venni.

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem is tetszeneka nálam tízzel idősebb nők,de azért az anyámtól nem azt várnám el,mint egy 30as nőtöl:)
2010. febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amúgy ezt honnan szetted,neked mondták már ,vagy te érezted így?
2010. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Standard barátnőnek is ugyanaz a dolga, mint egy anyának" - na az egy jó szar kapcsolat lehet :S Bár tényleg vannak párok, akik sajnos így élnek.

Nálunk 8 év a korkülönbség, de senki nem piszkál minket ilyesmivel.

2010. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a standard barátnőtől az anyakomplexusos férfi is csak az várja el, hogy főzzön, mosson, meg takarítson, nem?
2010. febr. 25. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:
ja így igen,én fordítva hittem,az anyámtól azt amit a barátnőmtől:)
2010. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egy barátnő nem ugyanaz mint az anyuka.


-az anyukáddal nem élsz nemi életet

- a barátnődnek meg nem kell úgy viselkedni, mintha az anyuci kedvenc kisfiacskája lennél. Vagyis mosd ki te a szaros gatyádat és nem halsz meg a mosogatástól is. Legyél férfi kisfiú!

2010. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja de aki anyakomplexusos, az nem férfi. az ilyen elkényeztetett gyermeteg fiúcskák, erre használják ki a nőjüket. Ciki az ilyen.
2010. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nem vagyok anyakomplexusos,de imádom az érett nőket,akik 30 körül vannak!:) nyami,megőrülök értük.
2010. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!