Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen öltözékben és cipőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen öltözékben és cipőben ha meglátnátok a discoban mi lenne az első gondolatotok? (fotók lenn)

Figyelt kérdés

Miniszoknyás csizmában: [link]

Miniszoknyás PIROSAS sportcipőben:

[link]

Miniszoknyás kép fekete sportcipőben: [link] ......A 3 cipő közül melyik célszerű a discoba most hétvégére felvennem?



2012. jún. 12. 12:20
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egyik sem tetszik, nyáron csizmát nem, alapból sportcipőt sem veszek fel sehova, nemhogy discoba. Már bocsi:-) Én inkább ilyen túl csinos fajta vagyok, egy szexi szandál mondjuk, harisnya nélkül. 23/L
2012. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
41%
Kb. leszarom
2012. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
94%

Egyik se.

Csizmában nem járunk nyáron, a szoknya-cipő párosítás meg számomra mindig is tiltólistás volt.

Szoknyához vagy valami csinosabb papucs, vagy szandál, vagy balerinacipő/nyitott nőies cipő. De nem sportcipő.

2012. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 WhiteLabel ***** válasza:
80%
ha valahogy kinéznél akkor az első, így tökmindegy
2012. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz a ruha, de nekünk férfiaknak nem számít milyen ruha van rajtatok, teljesen hidegen hagy. Csak ti nők egymást között szerettek rivalizálni, ki a szebb.
2012. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 nielindi ***** válasza:
90%

ezeket mind felejtsd el! nagyon gáz! hacsak nem egy nagyon vidéki, gumicsellós diszkóba készülsz, mert ott akár még aratni is tudsz ezzel öltözékkel.


nyáron csizmát nem hordunk!! sportcipőt harisnyával?!?! mi van veled?? és arra is vigyázz, h a harsnya lehetőleg ne lógjon már ki a szoknya fölött! és húzd be a hasad!

2012. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
53%
falusi diszkóba teljesen jó :D de utcára se öltöznék így fel....
2012. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Azért gondolom hogy sport cipőben előnyös lenne, mert nem fájdulna meg a lábam mint egy magas sarkú szandálban és szerintem nem néz ki rosszul sem.Sőt kényelmes is,ha viszont farmer rövidnadrágba ugyan így harisnyában ahhoz már tényleg ti is csajok sport cipőt vennétek fel.
2012. jún. 12. 12:35
 9/49 anonim ***** válasza:
91%

Az első gondolatom az volna, hogy rád férne némi mozgás. Ez a has meg a combok... nem miniszoknyához valók, lássuk be.

A második gondolatom meg az lenne, hogy be kéne vezetni a tantervbe az esztétika nevű tárgyat...sürgősen.

2012. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
84%

jesszusom, te tényleg meg vagy róla győződve, hogy a sportcipő meg a neccharisnya tuti párosítás?!

nagyobb a baj, mint gondoltam

2012. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!