Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek, hogy ne érezzem rosszul magam miatta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrégiben meg lett beszélve egy fiúval egy találkozó..

Úgymond alakul a \'dolog\'.

Nem egy helyen lakunk.. és meg volt beszélve, hogy busszal bemegyünk a \'városba\', és találkozunk 8kor. Direkt mondtam neki ne hogy le késse a buszt, mert későn van utána buszom hazafele, és haragudni fogok akkor rá. Azt mondta rendben. Kimentem a buszhoz, és szerencsémre NEM JÖTT! pedig jóval előbb kimentem, mint, ahogy jött volna. Vártam félórát.. hátha késni fog.. de nem jött. És már kb a sírás jött rám.. :( És olyan rosszul érzem magam. És felhívni sem tudtam, mert rossz a telefonja. Még nem ért haza, mert akkor msn-en jelentkezne. Most mit csináljak, hogy ne érezzem magam olyan rosszul, lehangolva? Most biztos azt hiszi, hogy átvágtam, vagy nem tudom. :( Olyan rossz.. :(


2009. júl. 3. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szegény... :( Akkor ha jól értem az történt, hogy kimaradt a buszod? :( Tudom, milyen dolog, én is bejárós vagyok, és sokszor szívtam már a buszok miatt... Szerintem a fiú meg fogja érteni. Szépen bocsánatot kérsz tőle, elmondod, hogy nem a te hibád... Ezért igazán nem haragudhat... Lesz még sok lehetőségetek találkozni egész nyáron! ;) Ne aggódj, mert akkor csak rosszabb lesz!
2009. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy meg fogja érteni! Erről Te nem tehetsz.

Szerintem magyarázd el neki, hogy mi történt, aztán utána rögtön mondd, hogy megbeszélhetnétek egy új időpontot - nehogy azt higgye, hogy nem is akartál elmenni.:)

Ha kellesz neki, akkor meg fogja érteni, nyugi.

2009. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!