Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha én vagyok az istennő, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én vagyok az istennő, és elutasítom a srácot, miért leszek r*banc egy pillanat alatt?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal, kedves volt, bókolt, mondta, hogy tetszem neki, de én lemondtam róla, mert nekem ő nem tetszett.

ez után amikor véletlenül találkoztunk, beszólt, meg ler*bancozott.


szóval az a nő is r*banc aki nem-et mond, meg az is aki igen-t. hát köszi srácok.


2012. jún. 12. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt velem is eljátszották, ne foglalkozz vele sérteget mert nem kapott meg szánalmas ennyit ér az ilyen ember :D
2012. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Mert önző. És már ne is haragudj, de nem kéne minden srácot leírni EGY miatt. Köszi, csillag… ¬.¬
2012. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

az ilyen srácoknak ment volna a köszönet.

nem is kellene felvenni, akinek nem inge...szívesen tündérke

2012. jún. 12. 19:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

a sérülékenyebb srácok így "dolgozzák fel" a kudarcot sajnos


21f

2012. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
aki istennőnek képzeli magát az nem ribanc hanem k*rva :D
2012. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is szívesen elküldenék pár lányt a francba, aki csak húzza az ember agyát.... de nem vagyok ilyen. Aki megkedvelek azt (sajnos) nem tudom csak úgy elkezdeni utálni. Lehet könnyebb lenne.


18/f

2012. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

az ő szemében voltam a randin istennő. nem saját véleményként akartam írni.

csak nem semmi, hogy először akar vmit tőlem, aztán meg ler*bancoz. akkor hogy is van ez?

2012. jún. 12. 19:21
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

biztos egy magatehetetlen igazi lúzerrel akadtál össze, aki csak akkor istenit téged meg bokól ezerrel, ha az ágyába kerülsz, ha meg visszautasítod akkor egy lek*rváz....


nem ismeri mi az hogy alapvető emberi tisztelet... szánalmas, és nagyon sajnállak téged hogy ilyenekkel akadsz össze. remélem a következő fiú aki belebotlasz már kevésbé lesz ennyire retardált szellemi zokni.

2012. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 -=Koldus=- ***** válasza:
Ha nem is tetszett a srác akkor mi a jó büdös francért mentél vele randizni?
2012. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az a csaj aki nem velem akar ... az mind ribanc meg ocska ku-va. Ha éppen senki sem akar velem, akkor az összes csaj az. ( Csak nem képzeled, hogy nekem kellene egy ribanc? Még bottal sem piszkálnám meg!) Egyeseknél ez az ALAPESET. Ne törödj vele!
2012. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!