Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az hogyha esik a hó és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogyha esik a hó és úgy beszélgetek/randizok egy lánnyal akivel nagyon jóban vagyok az romantikus pillanat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem..:)
2009. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

attól függ hány fok van:D -15°-ban nem romantikus, degalábbis én nem beszélgetnék így a barátnőmmel(: de -5°-0°

az már jó(:

2009. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet romantikus,de tényleg fontos,hogy hány fok van.

Bent a szobában,ültök az ablak elött,közben szól valami kellemes zene és forralt bort isztok vagy bármit,ami meleg és közben kint esik a hó,az nagyon romantikus.

De kint -15-20-ban megdermedni egy padon,miközben már a beszéd is fájdalmas,mert lefagyott az ajkatok,az valahogy nem motívál.Persze egy séta,tényleg olyan -5fokban,egy kis hógolyózás vagy hóember építés (még felnőtt korban sem ciki,sőt,tök jó szórakozás).Az nagyon romantikus szerintem. :)

2009. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
-4 fok volt.akkor ezek szerint romantikus volt a mai séte:Dmert esett a hóóóóóó:D
2009. dec. 16. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:

hát ha jól fel vagytok öltözve és nem remegtek a hidegtől

akkor romantikus.

ha majd megfagytok akkor nem.

de te tudod h az volt-e a mai estétek: csak láttad, h a lány siet vhova, vagy nem akarja h vége legyen.

2009. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hóesésben jöttem össze a barátommal!:-)
2009. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a pillanat amit tervezel nem igazán lesz romantikus. Az csak úgy történik. Ne gondolj rá.
2009. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon romantikus,szép pillanat lenne.ÉN mondjuk nagyoon imádok hóesésben sétálni ééééééés akkor nem nagyon érdekel a hőmérséklet.
2009. dec. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!