Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volna valami megoldás arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna valami megoldás arra hogy együttlétkor elfelejtsük egy kicsit hogy babát akarunk? Lehet hogy azért nem jön össze mert nemtudunk megszabadulni attól a gondolattól?

Figyelt kérdés
előjáték? de mégis mit csináljunk?
2009. júl. 4. 11:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
hát ha nem tudod h mit kell elöjáték cimszo alatt csinálni akkor várjatok azal a babval még egy kicsit
2009. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
szexeljetek úgy, mint amikor még nemakartatok babát....
2009. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
azt tudom! csak valami olyasmit szeretnénk ami segítene hogy ne gondoljunk erősen arra hogy babát szeretnénk?!
2009. júl. 4. 11:14
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
szerintem az együttléteket élvezzétek.a többi meg jön magától.:)
2009. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

volt egy ilyen film is asszem Cameron Diaz volt a főszereplő mindkét fél egészséges volt a csaj is mag a hapsi is mindent megpróbltak de nem jött a baba...aztán végülis nem volt hepiend

de ugy volt vége hogy szinte minden helyen dugtak csak egymásra figyeltek és le se sz@rták hol vannak csak élvezték a szexet

2009. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan görcsösen akarni. Össze fog jönni előbb vagy utóbb. Próbálkozzatok, de ha sokáig eredménytelen akkor keressetek fel egy orvost. Amúgy lehet hogy akkor csináljátok amikor nincs peteérésed. Én olvastam egy nőről aki évekig próbálkozott a férjével, és kiderült, hogy neki menstruáció alatt van a peteérése. Akkor csinálták amikor megvolt neki, és terhes is lett. Amúgy azt próbáljátok még ki, hogy miután beléd élvezett gyertyaállást csinálsz. Úgy beljebb is folyik, és azt hallottam, hogy az hatásos. Közben pedig ne gondoljatok annyira arra, hogy babát szeretnétek, mert már lehet azért nem jön össze, mert mind a ketten stresszelitek magatokat. Próbáljátok meg amiket írtam, remélem valamit azért segítettem. Sok sikert kívánok nektek a babához, remélem minél hamarabb összejön.
2009. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
megfogom próbálni,néha már úgy érzem megőrülök. elveszitettem a türelmem is...egyszerüen kikattanok. le se tudom írni mit érzek. remélem lesz aki megérti amit írok
2009. júl. 5. 19:25
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze, én értem. De csak nyugalom. Ne idegeskedj, az sosem tesz jót. Csak szépen nyugodtan, kapcsold ki az agyadat. Csináljatok egy romantikus estét, utazzatok el egy hétvégére, esetleg picit szüneteltessétek egy kis időre a baba projektet. Nem kell sokáig, csak kicsit, hogy ne stresszeld magad minden nap. Aztán ha kipihented magad, lássatok neki. Továbbra is sok sikert, szurkolok nektek.
2009. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
együttlét után meddig kell gyertyaállásba lenni kb.?
2009. júl. 6. 17:11
 10/16 anonim ***** válasza:
1-2 percig
2009. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!