Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Zavar titeket, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Zavar titeket, ha egy lánynak van jogsija, jól is vezet (képes beparkolni normálisan, szóval nem szőke nős) és van egy saját autója? Nem milliósra gondolok, hanem egy 20 éves teljesen szerény autóra.

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 WhiteLabel ***** válasza:
nem érdekel úgy se gyorsulsz le:P
2012. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen zavar.

Jézusom, ekkora idióta kérdést.......

2012. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Barátnőm jobb sofőr nálam együtt tanultunk vezetni és kb együtt is kezdtünk el a forgalomba 3 éve vagyunk együtt és annyi ideje is van meg a jogsink barátnőm nagyon jól képes parkolni pedig szőke nő de hihetetlen jó érzéke van hozzá. Ha együtt megyünk valamerre legtöbbször meg engedem neki hogy vezessen de hosszabb távon inkább én vezetek mert én azt nagyon jól bírom illetve a fővárosban is egyedül én vezetek inkább mert én ott többet vezettem már egyedül és apám ott tanított meg amikor meglett a jogsim. És azért ott teljesen más a vezetés mint vidéken főleg ha valaki vidéken tanult meg vezetni kis forgalomba egyszerű utcákba.
2012. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ha tudsz ennél hülyébb kérdést feltenni akkor válaszolok erre is...

de mivel úgy is tudsz, nem nem zavarni mért zavarna? -.-"

2012. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.

Mondjuk lehet hogy az autómat nem adnám kölcsön neki, mert az még csak 16 éves. Amúgy fél millió körül már olyan autókat lehet megkapni ennyi idősek közül, amik újonnan 6-8 milliósak voltak.

2012. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem láttam még ilyet . "jól is vezet (képes beparkolni normálisan, szóval nem szőke nős) "
2012. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Már miért zavarna? Én eleve elvagyok a saját gondolataimmal, nem tudok figyelni a forgalomra túl sokáig, úgyhogy inkább nem ülök a volán mögé. Hozzá tudnék szokni, de autóm meg nincs, csak jogsim, ha lenne, akkor is egy olyan kéne, amit összetörhetek. :D

Szóval szívesen jönnék össze olyan csajjal, aki szeret és tud is vezetni kocsit.

2012. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Miért zavarna? Én '93 óta nem vezettem, autóm meg soha nem volt, de attól te még vezethetsz. :-)


39F

2012. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!