Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 165cm magas felnőtt kisfiús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

165cm magas felnőtt kisfiús testalkatú, aranyosnak, helyesnek tartott fiúnak mennyi esélye van hozzá hasonló alacsony, aranyos lányt találnia manapság? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 23:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
54%
Ertem en :D de engem mindig oriasnak b@sztattak meg cseszegetnek mai napig pedig tarsasagom is alig 1-2 centivel kisebb :D
2012. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
54%
Debreceni, most komolyan, menj ki az utcára és tölts el ott 6-8 órát sétálgatva, és nézd meg hogy milyen magasságú párokat látsz, és vond le a konklúziót. Ha a saját szemednek nem hiszel, akkor másoknak miért hinnél?
2012. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
46%
Alacsony nőnek nem mindig kell magas pasi, pl. nekem sem kéne egy 180 cm-es
2012. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
62%
Az IQ-dat elnézvén, mondván mindennap felteszed ezt a kérdést vagy 4x, így kevés esélyed van
2012. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
48%
Itt már megint jobban vélik tudni a fiúk, hogy a lányoknak mi jön be, mint maguk a lányok. :D Nekem például a magasság alig számít, lehet 160 de 190 is, tehát picit alacsonyabb is nálam akár. Az alkat inkább: lényeg, hogy vékony alkatú legyen. De az sem igaz, hogy az alacsony csajok MIND 180-as fiúkkal mászkálnak, nézzetek szét jobban egy picit! Itt kapásból több lány is írta, nem is tetszik neki, ha sokkal magasabb (ellentétben velem, akinek ugyebár mindegy, 160-190-ig, míg más téren igencsak igényes vagyok).
2012. jún. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
58%
Különben ezt szoktam szelektív látásnak nevezni. Mászkálhatnak mindenféle fiúk, lányok, párok az utcán, ha egyesek csak azokat veszik észre, akik az ő világképüket igazolják (lehetőleg azokat is ránézésből úgy, hogy már 100%-ra tudni vélik, mit csípnek a másikban, és miért. :)
2012. jún. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
54%
Na akkor én-gondolom-a 160 centimmel ne is ugráljak:)))Nem mindig a magasság számít.Volt már magasabb barátnőm:))
2012. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
62%

184 cm magas vagyok és a barátnőm pedig 170. Nagyon ideális, viszont 165 cm tényleg nagyon alacsony fiúhoz képest. Ma pl egy 140 cm magasságú nénit láttam és tök fura volt hogy olyan alacsony.



Egy szó, mint száz, a magasság dominál, de te is MEG FOGOD TALÁLNI A PÁROD! :)

2014. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!