Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes rendes fiúknak nem jön össze senkivel sem egy kapcsolat, nem kellenek egy lánynak sem? ( Dráma és sírás, nyafogás, aki nem bírja ne olvassa! )

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem mi a bűnöm, miért nem akarja senki sem meglátni bennem a vonzót, a szépet, miért utasítanak el, ha meglátják a képeimet vagy élőben miért koptatnak le, ha ritkán bepróbálkozom lányoknál. Tudom, hogy nem vagyok egy Brad Pitt sem egy kemény macsó, amire a lányok vágynak, külsőmmel nem tudok vonzalmat kelteni egy lányban sem ez tény. Meg is értem, mert sajnos én is eléggé válogatós vagyok és nem tudok vonzódni valamiért a duci, kövér lányokhoz. Emiatt is van bűntudatom, mert biztos megérdemelnék, hogy szeressék őket. Nem tudom miért számít ennyira külső, bár nem számítana, bár tudnék olyat szeretni, aki testileg nem vonz, de eddig nem ment, hiába próbáltam. Rájöttem, hogy egy felszínes dög vagyok, ahogyan engem is elutasítanak a nekem tetsző, szimpatikus lányok, én is ugyanúgy utasítom el a kövérebb, csúnya lányokat. Rossz egyedül, szeretethiányom is van és hatalmas szerethetnékem, úgy érzem, hogy meg kell ölelnem azt a lányt, akit bájosnak, kedvesnek találok, de nem tehetem, mert se vonzó nem vagyok, se bátor, hogy kezdeményezzek. Olyan ördögi kör az egész és mnden a külsőm miatt van elsősorban, mert tisztában vagyok milyen előnytelen, undorító srác vagyok. Nem lehet mindenki magas, jóképű, férfias. Most már egyre inkább úgy érzem, hogy nekem nincs párom, páratlan vagyok és minden egyes egyedül töltött nap egy kínszenvedés a számomra. Folyton szerelemről, romantikáról álmodozom. Szerelmes számokat hallgatok és gyakran sírok, némán, csendben a szobámban esténként, amikor senki sem láthatja, hogy egy fiú így el tud gyengülni. A való életben nem akarom mutatni, hogy milyen gyenge vagyok, mosolygok, humorizálok, mintha minden jó lenne, de esténként legszívesebben meghalnék, annyira fáj, hogy nincs kit szeretnem, hogy nincs ki viszont szeretne.

Pedig már egy öleléstől is jobban érezném magam, ha olyantól kapnám, akit szeretek, kedvelek, de esélytelen, hiszen kinek is kellene egy ilyen ronda fiú. Akinek a lelkébe a legtöbben sosem pillanthatnak be, a külsőm miatt zárkózott, visszahúzódó, gátlásos vagyok a nekem tetsző lányok előtt.


2012. jún. 14. 20:56
 1/4 MKs ***** válasza:
kepet kuldj
2012. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
láthatatlanba nehéz.ha mutatsz képet magadról könnyebben megválaszoljuk
2012. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A csajoknak ez a luuzer stílus olyan, mint neked a duci lány.

Nem vonzó, ennyi az egész.

2012. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Huh. Hát jól kiöntötted a szíved, egy-egy gondolatban még magamra is ismertem. Kicsit hasonló a helyzetünk, habár én csúnyának nem tartom magam, s már volt aki próbálkozott nálam. De a szerelemből eddig mindig csak a viszonozatlan jutott. 21L
2012. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!