Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14-15 éves lányok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves lányok ha egy pasival jártok akkor milyen tulajdonságai a legfontosabbak nektek?

Figyelt kérdés
szerelem,barátnő,kapcsolat,humor,szépség,izom,randizás

2012. jún. 14. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
JÓképű, magas, pénzes.
2012. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 -=Koldus=- ***** válasza:
31%
Legyen tajparaszt bunkó...
2012. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

legyen jó a haja, ne legyen pattanásos a bőre, legyen jó illata, legyen jó öltözködési stílusa

legyen kedves, humoros, vicces,de tudjon romantikus, komoly is lenni, ne féljen irányítani.

15/L

Na és összességében legyen cuki:D

2012. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
háth persze tetszek neki :) kinézetre ne legyen egy adonisz :) én inkább a maci alkatúakat szeretem, legyen okos, értelmes, lehessen vele beszélni, és legyen humora :D ne támadjon le rögtön, hanem finoman közeledjen, gondolok itt a csókra :) legyen izmos de ne annyira hivalkodó :D ennek nehéz mind eleget tenni, de barátomnak sikerült, sőt még több is :)
2012. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát amiket itt leírtatok azok kb engem jellemeznek :'D
2012. jún. 14. 16:20
 6/10 A kérdező kommentje:
a jóképüt meg helyeset nem tudom de a többi ugyan az xd
2012. jún. 14. 16:21
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor meg?:D nincs veled semmi gond.D Ha meg hosszabb a hajad akkor meg pláne>< De van akinek a rövid jön be szóval tök mindegy:D
2012. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legyen helyes, magasabb és idősebb mint én. Legyen kedves, jófej, lehessen vele jókat beszélgetni, ne szégyelje a kapcsolatunkat. Legyen aranyos. :)
2012. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Imádom,ha egy fiúbak szép a mosolya :D az sem mellékes,ha nagyon édesen tud nézni. Alkat egyáltalán nem érdekel,mert voltam már szerelmes duci srácba,vékonyba,izmosba is egyaránt :D legyen jófej,művelt/okos, tudjon bókolni mert ez fontos egy lány önbizalmánsk nagyon!! És ne legyen beszari.

15/L

2012. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

legyen modora és udvarias is, a hosszú haj mindent visz...különben meg, egy férfi(vagy épp fiú)NE legyen cuki meg aranyos, bocsi ez a véleményem....

15L

2012. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!