Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdek érzelmeket táplálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek érzelmeket táplálni egy olyan lány iránt, akiről tudom, hogy csak játszik velem és a szexre hajt, ahogy más fiúkkal is csinálja a neten. Ti mit tanácsoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy tuti csak játszik velem ,hiszen még képet sem látott rólam, de van egy olyan érzésem, hogy azt hiszi jó pasi lehetek, mert elmeséltem neki pár sztorit, ahol bejöttem már lányoknak, pedig valójában még barátnőm sem volt meg egy gátlásos, önbizalomhiányos srác vagyok, hiába mondják, hogy nem vagyok ronda én mindig annak látom magam. Pedig volt lány, aki a szememet dícsérte, más a számat például. De összességében mégsem tapadtak még rám szép lányok, bár valószínűleg azért, mert azokra nekünk kellene hajtani fiúknak, elleben sok kövér vagy nekem nem tetsző lány tapad rám neten a könnyűvérű ribizli lányok a másik tapadós kategória. Ők i smindig megtalálnak mivel eléggé szexmániás vagyok annak ellenére, hogy még csak egyszer szexeltem.

2012. jún. 15. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Jajj, de szörnyű lehet neked, hát fektesd le, olyan egyértelmű!


21/L

2012. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha normális kapcsolatot akarsz, azt csak normális lánnyal lehet. Hagyd az ilyeneket a fenébe és normálist keress, olyat, aki viszonozza az érzelmeidet és nemcsak kihasznál. Persze nem könnyű de épp ezért fogod majd megbecsülni és ő is téged.
2012. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!