Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hát most mi a fenét csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát most mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Az a nagy bajom,h beleszerettem egy lányba. Nem szabadott volna,én rájöttem. Mivel teljesen mások vagyunk. Én egy szabad ember vagyok,aki folyton kalandozik. Ő pedig inkább az a rendes lány,aki jobban szeret otthon ülni. De mivel nagyon szép,ezért több embernek is nagyon tetszik. Egy darabig elég szurkálódó volt velem,folyton beszólt,aztán szép lassan kicsit jobban lettünk. Sokszor mondja,h ezzel meg azzal ide meg oda megy(természetesen fiúkkal). Tipikusan olyan lány,akit mindenki szeret. A legtöbb emberrel kedves,velem meg pont h nem,még most is folyton beszól. Igazából tehetek bármit,ő csak beszól érte.


Lehet,velem van a baj. A volt barátnőm (akit nagyon szerettem)ugyanis megcsalt,és ez elég nagy csapásként ért,főleg miután beismerte ,h csak azért volt velem,mert(hát szóval érdekből). Azóta,lassan már 1 éve,nem voltam senkivel. Az volt az egyetlen lány akiről azt hittem,h önmagamért szeret,de tévedtem. Azóta kb mindent ilyen cinikus közönyösséggel fogadok, és próbálok minden érzést kizárni az életemből,h ne érjen újra csalódás. De sajnos most megtört,mert ez a lány megfogott valamivel. Az a nagy baj,h belé is szerettem, de nekem akkora csalódás a múltam,hogy egyszerűen képtelen vagyok belevágni egy új kapcsolatba.


Tehát mindössze 3 problémám van.

1. Szerelmes vagyok egy lányba.

2. Lehet,nem is viszonozza.

3. Képtelen vagyok belevágni egy új kapcsolatba.


Az hiszem,nekem saját magamat kéne mindenekelőtt legyőznöm. Hogy vágjak bele?



2012. jún. 15. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
így jártál.
2012. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elöször is rendezd el magadban hogy a mult az a mult nem jelenti azt hogy most vagy akár a jövöben ne lehetne olyan barátnöd aki önmagadért szeret, másodszor változtass a felfogásodon igenis legyél kedves és közeledj ne legyél közönyös és ne zárj ki mindent az életedből föleg ne az érzéseket légy ember és érezz néha fáj de ha nem lépsz tovább csak bezárkozol az nem segit, sőt rosszabb lesz..Tanulj meg ujra bizni magadban másokban és az életben. Aztán ha ugy érzed kedj el beszélgetni a csajjal mikor beszol mond el neki a véleményed vagy akármit arra amit beszol legyél vele rendes és hidd el hamar joban lesz veled is csak azért ilyen mert nem ismer vagyis tulságossan zárkozott vagy
2012. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 VV Viki ***** válasza:
Addig nem lesz jövőd amíg el nem engeded a múltatad....ami megtörténd azt engedd el főleg úgy h megcsalt az illető.....próbáld meg valamivel felhívni a figyelmét h tetszik neked.....
2012. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenesetre,nem akarom elsietni. Nekem ezek után nagyon lassan megy a kapcsolatteremtés. Mindig csak épp egy nagyon picit lendítek a dolgokon. Lassan közeledek hozzá,de jelzem neki,h érdeklődöm iránta,tudja ő azt. Csak az a baj,h lehet h őt nem érdekli,és inkább elmegy valaki mással.
2012. jún. 15. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!