Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legjobb randioldalak? Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb randioldalak? Melyik párkereső a legjobb, vagy van aki ott jött össze valakivel, és azóta is megvannak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Felejtős de egy próbát mindenképp megér
2012. jún. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hülyeség a társkereső, nem írnak ott vissza
2012. jún. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát nemtudom :/
2012. jún. 16. 00:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint ritkán írnak vissza.
2012. jún. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor egyáltalán ne is regisztráljak mert uylátszik sok a negativ tapasztalat :/ azért köszi :)
2012. jún. 16. 00:22
 6/9 anonim ***** válasza:

www.talalka.hu


Ez az egyetlen, ami nekem bejött, itt ismertem meg értelmes embereket. Az egyikkel azóta is (2 éve) jó barátok vagyunk, meg volt innen egy párom is, akivel majdnem fél évig elég jól megvoltunk, talán ha nem követünk el 1-2 hibát, még most is meglennénk :S

2012. jún. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én kb 1 hete regeltm 3 iylen oldalra....

sehol sme írtak vissza...vagyis de egy csajszi, de ő ki is jelentette, ohgy nemjövök neki ben, szal azota nem si dumálunk...XD

szal nekem csak negatív tapasztalataim vannak..:/

pedig aztmondják nemvagyok csúnya srác..::/

2012. jún. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem továbbra is csak a facebook-os szexchat marad, egyelőre ez is jobb a semminél. :D
2012. jún. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még anno Myvip randin ismerkedtem meg párommal. Ennek már több, mint két éve. :)
2012. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!