Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan viszonyultok a pénzesehez?

Figyelt kérdés
Sok olyan választ láttam errefelé, hogy ha van pénzed, nincs gond a csajokkal. De a másik oldalon amit az életben látok sokan kibeszélik a vagyonos embereket, írigykednek rájuk. Lányok, ti a pénzesekhez hogyan viszonyultok?

2012. jún. 16. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem ez alapján választok magamnak pasit, de egyértelműen nem bánom, ha annak akit szeretek van pénze. Ki ne örülne, ha nem kéne a rohadt anyagiak miatt aggódnia?
2012. jún. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja és 22/L
2012. jún. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Hát szerintem inkább legyen egy férfi szegényebb de hozzám illő,mint pénzes úgy hogy nem vagyok boldog vele.
2012. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

először körül kellene írnod kb-ra,hogy mi számít nálad pénzesnek,ehhez lehetne viszonyítani.


ettől függetlenül az valóban alapelvárás és nem ok nélkül,hogy legyél életképes ember.

ne lakj anyádék nyakán,legyen valami pecód,dolgozz valamit ne legyél naplopó,és ha vemhes lesz a csaj,akkor tartsd el egy rövid ideig.

kb ezek az alap elvárások ahogy én észrevettem,megéltem.

2012. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Teremtsd meg magadnak az anyagi feltételeket, ne mástól várd ezt el.

Előzőnek ment.

N30

2012. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, helyesbítek. Az 1 és 2es válaszolónak ment az üzenetem.
2012. jún. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jó hát azért lakása és munkája legyen,de nem kell hogy milliomos legyen.
2012. jún. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, kibeszélik a gazdagokat, de ha csettint egyet, akkor egymás sarkát tapossák, hogy elétérdelhessenek, aztán jönnek a kis célozgatások, hogy jaaaj, elromlott a telefonom/nem tudom kifizetni az ilyen-olyan számlámat/elszakadt az egyetlen csizmám, stb...
2012. jún. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem ez alapján választok férfit, de ha van neki akkor az pozitív!

Tudod, a pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta:D

2012. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Kicsit égne a pofám egy pénzes pasi mellett,mert én tök csóró vagyok,de ha elfogadja a csóróságom,meg azt,hogy teszek mindenre,akkor már nem is olyan ciki.23L
2012. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!