Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan viszonyultok ahoz, ha azt mondja neketek egy fiú, hogy szép vagy és tetszel neki?

Figyelt kérdés
Nem unalmas? Nem kiábrándító? Nem degradáló, hogy csak a szépséged érdekli?
2010. dec. 30. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

háthallod...sztem ezaz alap, itt kezdődik a folytatás, vagy hogy mondjam :D

az kell h szépnek tartson vki h meg akarjon ismerni. itt kezdődik minden. meglát, és megtetszem neki. elkezd megismerni, és aztán jön a többi. h tetszik a belsőm meg blabla

2010. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi megismerkedtünk, és utána mondta... :D Ismerem, tudom, hogy nem az a legfontosabb neki. Így aztán jól is esett. :) (mondjuk én nem érzem magam annak :D )

16/L

2010. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez személyfüggő. vannak olyan lányok akik ezt nap mint nap hallját és már semmi nem mozdul meg ezek a szavak hallatán bennük. de mondjuk én már ettől is el tudnék olvadni, és ha tetszene a fiú, lehet, hogy még folytatás is lenne :)
2010. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jól esik
2010. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát akkor velem van a baj, én nem tudnék ezzel indítani, már kapcsolat közben mondanám csak. basszus, nagyon el vagyok tájolva ezekszerint. :D


illetve:


A válasz megírásának időpontja: ma 13:14


akkor mégsem annyira ezek alapján. de akkor nincs így ezzel minden csaj? ezt nemvágom.


most sértő dolgot írhatok:

vannak a jónők, ott evidens. vannak a szép csajok, ott akkor lehet? a (és most jön a gonoszság) nem kifejezetten szép csajoknál nincs hazugságérzete a csajnak a "deszépvagy" hallatán és akkor máris kamucsávónak tünik az ember?


(többkérdésvan, necsak a végére válaszoljon aki válaszol ha kérhetem. :D)

2010. dec. 30. 14:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jól esik......a páromtól úgyse hallom ezt soha......:((!!
2010. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az mennyivel jobb, hogy de szeretlek úgy, ahogy van. Na ez a baromi unalmas, ráadásul ha nem is ismered, akkor hiteltelen. Én nem nyitok így egyik lánynak sem. Viszont a külsőt azt mindig megemlítem, mivel azt látom. 26F
2010. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gonoszság volt, hanem nagy hülyeség. Nincs nem kifejezetten szép, hiszen mindenkinek más az ízlése, lehet, hogy valakinek pont az tetszik, aki neked nem, és fordítva. Egyrészt. Másrészt pedig, ha az arca kevésbé is tetszik, lehet hogy az összhatás a kedvességével és mindennel együtt szebbé teszi, és szépnek látod. A "szép vagy" egy nagyon kedves bók, de nem azt jelenti, hogy mindenkinek tetszel, hanem hogy NEKEM tetszel. Így, ahogy vagy.
2010. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"A "szép vagy" egy nagyon kedves bók, de nem azt jelenti, hogy mindenkinek tetszel, hanem hogy NEKEM tetszel. Így, ahogy vagy."


köszönöm, így már értem, érdemesnek érzem. :)

2010. dec. 30. 19:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, akkor tök jó, hogyha élőben mondják, de ha chaten azt mondja neked valaki, hogy "cuki vagy, édes vagy, szép vagy..." meg ilyenek, az sztem gáz, és csak játszadozik!!!! :P
2011. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!