Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti miért és mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti miért és mitől szerettetek már bele egy fiúba? Mitől lesz egy lány szerelmes?

Figyelt kérdés
EGyszerűen nem értem mi fog meg egy lány annyira a fiúba, hogy beleszeret. Sajnos belém még egy lány sem volt szerelmes általános iskolás korom óta és hát az a szerelem is csak gyerekes, nem igazi. Nem tudom, nem értem engem miért nem tud egy lány sem szeretni és szeretném megérteni mit tudnak azok a srácok, akikbe halálosan beleesnek a lányok!

2012. jún. 17. 02:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%

a nők akkor lesznek,ha kíméletlenül,tiszteletlenül megdugod.

én meg a nőbe azért,mert tetszik a teste a viselkedése és rajong értem.

2012. jún. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, válaszoló!!!!!
2012. jún. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
magyarázat,hogy miért is kedves kettes?
2012. jún. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kisugárzás meg egyebek, nincs konkrét oka.
2012. jún. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
91%
Kisugárzása, lelke(!!!), személyisége, érzelemvilága, teste, hangja, hogyan bánik velem, kimutatja-e, hogy érdeklem, számomra + ha kimutatja, szemei, hogyan néz rám, hogyan ér hozzám, hogyan csókol meg, hogyan beszél, milyen a stílusa több téren is. Határozottság vonzó, önbizalomhiány szerethető. És még pár dolog ami most nem jut eszembe...
2012. jún. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nekem az fontos, hogy mélyérzésű legyen és legyen benne tartás, ne akarjon megdugni mindent ami mozog vagy azt is ami nem mozog. :D
2012. jún. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

A pasi pénze megfogja.

A pénzének a mértéke szerelmessé teszi.

2012. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ⱳhite ßelle klassz csaj lehetsz :)
2012. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5. válaszoló jókat írt,
2012. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add magad olyan könnyen férfi létedre. Érd el, azt, hogy felkeltsd a másik nemben az érdeklődést. Persze kőbunkónak nem kell lenni, de szerintem nem érdemes egyből letámadós szöveggel indítani. Meg udvarolgatni jobbra balra.... :)
2012. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!