Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 éves vagyok és szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok és szeretnék szexelni egy 65-70 éves nővel, ilyet hol találok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Idősek otthona, korház, gyógykorház, strand, busz
2012. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Falun, öregek otthonában. Esetleg bordélyházban érdeklődj a nyugdíjba vonultakról.
2012. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de komolyan!
2012. jún. 17. 10:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is (teljesen komolyan mondom) öregek otthona. Dolgoztam ott egy rövid ideig, többször ge_cis a lepedő, mint pisis, hidd el.

A másik sansz a templom. Nem is hinnéd hogy megnézik a papokat, meg hogy kit ki kísér oda.

2012. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát én a te ellenteted vagyok én 22 évesen szeretnék szexelni egy fiatal tini lánnyal. :P


Amúgy meg ha már ennyire a nagyikra gerjedsz, akkor talán érdemes lenne a város idős nénijeihez becsengetned, főleg, ah postás vagy, akkor tudsz igazán közel kerülni hozzájuk.

2012. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

miért vonzódsz az ennyire öregekhez ?

én is az idősebbekre bukok de a MILFEKRE. nem a nyanyákra.


mi az az ok amiért velük akarsz lenni ?


nem zavar az hogy legtöbbnek alig van foga, ráncos,

szinte már alig élnek. Ősz a hajuk legtöbbnek, és a puncijuk is, és a punci már löttyedt undorító.

Nem zavarna téged ?

2012. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kis unokám te vagy az? Gyere a nagyihoz :P
2012. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Temetobe...de minden joert meg kell dolgozni, szval ajanlom, h asoval indulj :D
2012. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 10:34


szexrandi.hu pl

Bár azok között elég kevés az érett felfogású aki örömmel venné hogy egy fiatal megfarkalja.

Azok az emberek még nagyon konzervatív korosztályt képviselnek de lehet szerencséd.


A te ízlésed végülis, de én 55 nél meghúznám a határt, mert 54 volt a legidősebb valóban szexi nő akit láttam eddig. Amellett hogy kb 50 fölött 100 ból 1 aki tényleg jól néz ki!


Próbálkozz prostikereső oldalakon is! Ott is akad pár öregebb nő akik űzik még az ipart. Az elérhetőbb is!

28F

2012. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm tesó:)
2012. jún. 17. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!