Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok egy olyan nőt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok egy olyan nőt aki rendes, aranyos, okos, nem sértődős, nem beképzelt és jól is néz ki?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak egy férfi álom? :/ egy normális nőt sem ismerek sajnos és már nagyon vágyom egy barátnőre :/


18/f


2012. jún. 8. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kossuth lajos utca 42-be. Van kereső az oldalon. Nem tudnád azt használni? És amúgy az ilyen kérdésre milyen választ vársz pontosan? Most amúgy el fogsz menni a kossuth lajos utca 42-be?
2012. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mesében.
2012. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pont ott, ahol egy rendes, aranyos, okos, nem sértődős, nem beképzelt és jól kinéző pasit is.
2012. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Neked mi a "jól néz ki"?
2012. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ahol a kurta farkú malac túr.
2012. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Földön kívül:)
2012. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Álmaidban talán.
2012. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de a jól néz ki kategóriát messze túlszárnyalom, találhatsz ilyen lányt, de ahhoz neked is meg kell felelned a kritériumoknak. Ha okos lányt akarsz, te se bicskával edd a fagylaltot, ha szépet, nem árt ha te is jól nézel ki.
2012. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én okos vagyok :) kinézetről nem döntök magamról hogy jól nézek ki vagy csúnya vagyok.. annyit hogy izmos, sportos alkatom van és bunkó sem vagyok. De valahogy még is mindig olyan lányokat fogok ki akik buták, sértődősek, nyafogósak.
2012. jún. 8. 20:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Képet!
2012. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!