Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ahogy idősöm, annál inkább fiatalabb lányok érdekelnek és jönnek be nekem?

Figyelt kérdés
Most 22 vagyok és már 14-16 évesek tetszenek, mi lesz pár év múlva? Két éve még 17-19-esek jöttek be.

2012. jún. 17. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt nehéz megmondani de ha így folytatódik akkor már baj lesz.Valahogy így alakul ki a pedofília.Nem vagy kiéhezve már egy nőre?
2012. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És mi tetszik 22 éves létedre egy 14 évesen?


(pár év múlva..? Börtönbe kerülsz max., semmi több.) :)

2012. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyenes út a pedofília felé!!! O.O
2012. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ma 14:02


De már nagyon ki vagyok éhezve, épp ez az, hogy naponta hiányzik a szex, de nem csak az, hanem a szerelem, szeretet, összebújások stb. Na,szóval értitek.

Igazából majdnem szűz vagyok, egyszer szexeltem azóta semmi.

2012. jún. 17. 14:10
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 14:03


Hát az tetszik, hogy olyan szép feszes, kicsi cickóik vannak meg finom puha bőrük és még olyan játékosak, gyerekesek, nem komolyak meg mélabúsak, mint a korombeli vagy idősebb lányok, nők.


Ők még igazi aranyos, cuki kislányok! *-*

2012. jún. 17. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nekem pont az ellenkezője vagyok ahogy idősödök anál idősebbek jönnek be pláne hogy 0-18 között eléggé éretlenek a lányok és 14-18 között lassan nehéz külsőről megállapítani a kor különbséget
2012. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22 évesen is éretlen vagy, érzed lelked mélyén, hogy egy korodbeli lánynak nem felelnél meg, semmit nem tudnál nyújtani neki.

Ezért tudat alatt is a kisebb ellenállás felé mozdulsz el, egyre könnyebb prédára vadásznál, mint az öregedő, fogatlan oroszlánok.

Szomorú.

Ahogy idősödsz, egyre érettebb, normális lányokkal kellene lenned.

2012. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előzőnél a pont+Szedj fel egy 18-20 éves lányt aki megtetszik és járjatok,a szerelem nem mindenkinek első látásra lesz, van aki később szeret bele a másikba igazán csak meg kell ismerni jobban.Aztán később ha készen áll jöhet a szex.Ha nem tudsz várni van elég 18 éves örömlány az út szélén:).
2012. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!