Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért történig állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért történig állandóan ez velem? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy akár hány lánnyal beszélek, szinte mindegyik 1től 1ig azt mondja, hogy nem vagyok az esete, ellenben nagyon aranyos vagyok. Illetve ha elhívok egy lányt randira, tök jól elvagyunk, élvezzük egymás társaságát, később szinte ugyan ezt a választ kapom. (''Aranyos vagy, de csak barát/haverszinten vagyok). A hiba bennem van? Tehát valamit másképp kéne csinálnom a randik alatt? Vagy csak egyszerűen nem vonzódnak hozzám valami oknál fogva a lányok? Valami tipp?

2012. jún. 18. 13:45
1 2
 11/15 anonim válasza:

Hogyan szerezzünk barátnőt?

1.pont:

Ne legyél ronda!

2012. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát te pont beleszülettél a friendzone-ba. Az olyan, hogy (lehetsz helyes, vagy akár csúnya is) mindenképp csak barát, mert nem viszonyulnak úgy hozzád. Vagy annyira jóba vagy a lányokkal, hogy nem akarja megpróbálni a kapcsolatot, mert mindenképp szakítás lenne a vége. :) Az egyik legjobb fiúbarátom is ilyen. Kb. 600000000 lány barátja van, mert olyan kedves, helyes, jófej, stb. És ott ragadt a friendzone-ba, mert félnek hogy elveszítik.

Ezilyen :|

2012. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12es vagyok, ez lemaradt: 16/L
2012. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
minden srác azthiszi hogy ha bunkó és nagyképű, kelleni fog a lányoknak de NEM. max 1-2 hónapig, de hosszútávon sosem jön össze. 16/L
2012. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Bla bla bla mindig ezzel a ronda fiú dologgal jöttök, srácok! Pedig a férfiak dolga nem az, hogy jól nézzenek ki (vagy aranyosak legyenek), hanem hogy egy nőt képesek legyenek megóvni, értékelni - és lenyűgözni. Személy szerint az olyan férfiakhoz vonzódom, akik felnőtt férfiakhoz méltóan viselkednek, de rajonganak még valami kissrácos hobbiért. A kinézet, végignézve az eddigi szívszerelmeimet... a kanyarba nincs :D:D üresfejű modellhez fizikailag képtelen lennék vonzódni. És nem vagyok csodabogár, ezekért a fiatalemberekért jó sok vetélytárssal kellett megküzdenem.


Tehát kedves kérdező és hozzá hasonló pasik, íme a recept:


0. gyúrj emberismeretre, hogy felismerd álmaid nőjét

1. merd megszólítani. Férfi vagy, aki akkor is falkavezér, ha 165 cm és szemüveges. Vagy ha van rajtad 10 kg felesleg. A férfiasság"fejben dől el". (Egyébként a nőiesség is)

Ne légy rámenős, sőt, csak 90%-ig legyen biztos, hogy érdekled :) De az érdeklődésednek bátran add jelét.

2. gondozd a lelkedet, hogy "szép" legyen. ha csak rövid távon udvariaskodsz, kibukik hamar és szakítás lesz a vége, egy taplóval senki sincs együtt szívesen, akármekkora urban legend is; ugyanígy ha nem kiforrott személyiséggel udvariaskodsz, csak "aranyos" leszel.

3. legyél nyugodtan férfiból. nem vagy a barátnője, hogy csacsogjon meg soppingoljon veled - szervezd meg te a programjaitokat. A férfiak is kreatívak, bármennyire is titkolják sokan. Merj ötletes és humoros lenni.

2012. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!