Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor akar talizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akar talizni velem, vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit látásból ismerek, és felvett msn-re, rengeteget beszélünk ott, nagyon jól elvagyunk, és folyton, mondja, hogy majd kéne taliznunk, majd... És az a baj, hogy az a majd sosem akar eljönni.:S Most szivat? Minden jel arra mutat, hogy nincs más csaj, most csak rám hajt, de akkor mi akadályozza benne, hogy talizzunk? Már 3-4 hete húzza.:( És mikor felhozom, hogy jó lenne talizni, akkor azt írja, hogy igen, mostmár jó lenne majd... (és megint ott a MAJD)

Szerintetek miért húzza az agyam? Miért nem akar talizni? Mit csinálnátok a helyemben? Persze, én tudok várni, de már régóta várok, és már kezdem unni.

16/L


2009. júl. 5. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Valószínüleg félénk a srác.

Esetleg nagy csajozós és szivat, de a leírás alapján nem tűnik nagy csajozósnak, tehát inkább félénk.

2009. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem néz ki nagy csajozósnak.:) De félénknek sem.:/:D
2009. júl. 5. 19:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle mikor lesz az a majd. Ha megint nem mond semmi konkrétat pl., hogy nem tudom akkor válaszold rá, hogy akkor holnap? (lényeg, hogy konkrét időpont legyen)

Sok sikert!

2009. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De én nem akarom erőltetni, ha nem akar.:S Csak olyan rossz, hogy nem tudom, most akar, vagy csak úgy mondja...
2009. júl. 5. 19:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szervezd meg a találkát Te, pl. mond neki, hogy szívesen sétálnál a X helyen, szeretnél beszélgetni Vele és örülnél neki, ha elkísérne. Ha nemet mond, akkor hagyd a fenébe, mert akkor komolytalan.
2009. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem néz ki félénknek még lehet az:D. Ha viszont ez biztos, hogy nem félénk, akkor talán az is lehet, hogy nincs tisztában azzal, hogy mit is akar.
2009. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

kérdezd meg h mit csinál holnap ha azt mondja h semmit akkor kérdezd meg h akkor egy tali?

ennyi

ha van progija akk máskor is kérdezd meg

v egyszerüen mikor lesz az a majd?

2009. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem bántásból de az msn nem ismerkedésre való:SOtt sajnos mindenki azt hazudja amit akar, nem látod az arcát a szemét, amikor veled beszél!Szerintem vagy vedd rá hogy találkozzatok, vagy felejtsd el!

A legfontosabb a személyes találkozó!

2009. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De nem akarom "rávenni". Nem akarom kényszeríteni, mert ha nem akar velem talizni, akkor semmi értelme az egésznek. Csak nem tudom, hogy akar-e.:( Megkérdezni meg olyan lenne, mintha kényszeríteném, hogy hívjon el, különben nem beszélünk többet.:D Azért is vagyok ilyen türelmes (vagyis eddig az voltam), mert nem sok ilyen helyes srác hajtott eddig rám...
2009. júl. 12. 18:50
 10/13 anonim ***** válasza:

Most akkor kell neked ez a pasi, vagy nem? ennyi.

Ha legközelebb szóba kerül kérdezd már meg, hogy mikor fogtok..

Az nem kényszerités, ha felajánlod, hogy menjetek el ide vagy oda, mert max. aztmondja, hogy nem, de akkor meg is tudod, hogy nem akar. Ismerem amúgy ezt a tipust..:S

2009. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!