Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csaj azt mondta msn-en,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj azt mondta msn-en, hogy akar talizni velem, miután megkérdeztem, de msn-en nehéz vele beszélni, mert olyan kicsit mintha nem is érdekelném. Mit csináljak hogy élőbe menjen? 15/f

Figyelt kérdés
Már csak kíváncsiságból is akarok vele találkozni, de hogyha nem érdeklem, akkor elég kínos lesz, mert nem vagyok egy nagy beszélgető, pláne akkor nem, ha nem is érdeklem.
2009. aug. 2. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismered személyesen vagy legalább valamit tudsz róla?
2009. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ismerem személyesen, de azért tudok egy-két dolgot róla. Sajnos nem sokat, mert vele nehéz msn-en beszélgetni. Másokkal szokott menni és azokat meg is ismertem, ha még nem is ismerem őket személyesen.
2009. aug. 2. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
b.aszkí beszélj egyszer msn-en hangulatjelek nélkül... valakivel... 5 percen belül írni fogja milyen bunkó vagy... mert olyan mintha szemétkednél vele... olyan érzése lesz... felb.asz már hogy mindent az msn-ről vonnak le... azt mondta akar veled talizni, hát akkor meg? én sem tudok msn-en beszélgetni, nem tudok miről, viszont élőben ezzel nincs bajom... csomószor megkaptam már hogy msn-en milyen bunkó vagyok... de áá... istenem... olyan h.ülye a fiatalok nagy része... MSN!MSN!MSN... szerintem SZEMÉLYESEN... ezért nem tudsz élőben sem beszélgetni b.aszkí mert állandóan msn-ezel... ahelyett hogy elmennél erre arra lányok terén tapasztalatot szerezni... dehát ahogy érzed... ha neked ez így kényelmes...
2009. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De régen sokkal jobban beszélgettünk, csak megváltozott, mintha talált volna magának valakit. Egyébként teljesen igazad van. Én szeretnék változni, de nincs segítségem. :S A haverok is ilyenek, mint én, ezért nehéz. Új haverokat meg nem leehet csak úgy szerezni.
2009. aug. 2. 18:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, de azért nem kéne olyanokat lehülyézni akiket nem ismersz.
2009. aug. 2. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!