Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy fiút elkérte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy fiút elkérte a számom és nem nagyon keres, mit tegyek? Irtam neki sms-t válaszolt aztán semmi. úgy tűnik, nekim minden mindegy. Akkor miért kérte el a számom?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
várd meg mig ő keres, egyébként felejtős.
2009. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne nyomulj,ha nem keres,akkor te meg mégugysem keresd!

Egyértelmű,hogy nem akar semmit!

2009. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég hülye ötlet de lehet hogy fogadásból:)
2009. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kár volt neki írni. Egyébként az, hogy valaki elkéri a számod, nem jelenti azt hogy 100% keresni fog! Én is már megadtam egy pár pasinak a számom anno, akik utána nem kerestek... Szóval van ilyen, és még lesz is. Amúgy ha ittas állapotban, buliban kérte el a számod, akkor ma már lehet nem emlékszik rád, esetleg csak haloványan. Várj türelemmel, többet ne írj neki magadtól. Ha ő írni fog, akkor se írj vissza egyből! Várj mondjuk 1 órát vele! :)
2009. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy film, ami arról szól, hogy ha egy pasit érdekelsz, az el fog hívni randira. Van benne egy csaj, aki kicsit naív, és folyton azt várja, hogy hívja a pasi (aki elkérte a számát), de a pasi nem hívja. A csaj felhívja a pasit, de a pasi nem válaszol, inkább csak kinyomja. Ennek az egésznek az a lényege, hogy ha akar tőled valamit, akkor biztos, hogy el fog hívni. Ha félénk lenne ehhez, akkor a számodat sem merte volna elkérni. Ha igazán érdekled, akkor nem csak egy sima választ kapsz tőle, hanem egy regényt, és visszakérdez, majd kihozza belőle, hogy talizzatok.

A lényeg, hogy szerintem ne foglalkozz vele, ha akar, akkor majd keres, de ne várj túl sokat...

16/L

2009. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sztem is várdd meg míg ő ejt meg egy sms-t vagy egy telefont.Barátnőmnél mondjuk úgy volt hogy találkozgatott egy sráccal és az utolsó talinál(tavaly július körül volt) azt mondta a fiú hogy majd ő jelentkezik.Azóta se találkoztak...
2009. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha akart volna Tőled valamit, akkor már felhívott volna, pláne, hogy még érdeklődtél is utána msn-en. Hagyd szerintem, komolytalan.
2009. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!