Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy pasi, aki nagyon tetszik, de nem viszonozza erzeseim. Azt hiszem.

Figyelt kérdés
Sokat beszelgetunk. De gyakran hoz fel mas lanyokat, azt mondja, hogy tetszenek neki. Mit tegyek, ez nagyon zavar. Teljesen beleszerettem
2012. jún. 18. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ilyenről beszél neked, azt jelenti megbízik benned, kedvel... de csak barátot lát benned.
2012. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem szeretett beléd, akkor ezután sem fog, felejtsd el.
2012. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Hááát... Van, aki így taktikázik, "féltékennyé" tesz egy lányt azzal, hogy más lányokat emleget előtte, velük flörtöl stb. Egyébként viszont az, hogy valakinek tetszik valaki, még nem jelent túl sokat, tetszhet neki az illető lány külseje pl., de nem biztos, hogy érez iránta valamit. Szerintem próbáld meg kideríteni, hogy a srác más lányokkal milyen viszonyban van, velük is ennyit beszélget-e, és ha beszélgettek, akkor figyeld a testbeszédét, az is sok mindent elárul(hat).
2012. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dettó ez a helyzet. Nálam is. Mióta beszélgettek? És mióta csinálja ezt?
2012. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyni kell a p*csába... Mindegy Mi mit írunk itt Neked, Ő ua. marad.
2012. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de én rákérdeznék hasonló esetben, hogy mit gondol a lány a helyzetről, számára mit jelentenek ezek a rendszeres beszélgetések, illetve mit jelentek én. Szerintem ezt egy nő is megteheti, még akkor is, ha kicsit kellemetlen.
2012. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!