Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet nálla esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nálla esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, csak látásból ismerem meg névről, egy városban lakunk és eddig nem tűnt fel hogy ilyen szép, de múltkor egymás mellettt álltunk a sorba és nagyon megtetszett. Jóba vagyok az egyik barátnőjével és mondtam neki hogy finoman valahogy derítse ki a véleményét róllam de azt modnta nem vagyok az esete, ebből még lehet valami vagy hagyjam inkább?
2012. jún. 19. 00:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy rólad beszélgettek a barátnőjével, és konkrétan kijelentette, hogy nincs esélyed nála.

Kérdezd meg, hívd el valahova.

Levelet ne írj neki, az nem lesz előnyös :)

2012. jún. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jún. 19. 01:07
 13/15 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Elsírom magam... "Nálla."
2012. jún. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azt jó lenne tudni, hogy ezt a csaj mondta neki (h nem vagy az esete), vagy csak a bnője magától gondolja.

Nekem volt egy bnőm,aki azt mondta a srácnak,aki érdeklődött irántam,h nem vagyok az esete. A srác aztán ettől függetlenül udvarolt,és már 2 éve együtt vagyunk. Nekem mindig is az esetem volt,csak a bnőm úgy ismert,h azt gondolta: nem.

Szóval a bnője véleményére ne adj. Mellesleg az is lehet a probléma,h a bnőnek jössz be,ezért mondta.

Ha viszont ezt tényleg a csaj mondta neki,még akkor is van esély,hátha beléd szeret,ha jobban megismer.:)

2012. jún. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelő, köszi szépen, hát jó lenne, akkor szerintem megpróbálom :)

Kicsit fura volt a barátnője mert mikor rákérdeztem hogy konkrétan mit mondott neki a lány akkor mondta h mennie kell és majd jön, na hát azóta se jött pedig írtam is neki és már volt is fent azóta.

2012. jún. 20. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!