Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van nálla esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van nálla esélyem?

Figyelt kérdés
Na szóval elsős középiskolás vagyok és nagyon tetszik egy tizedikes lány. A bökkenő csak az hogy a lány nagyon jól néz ki és kb. az egész suli őt akarja. Nem régen felvettem msnre és beszélgetünk de suliban csak köszönni szoktunk, hiszen szinte mindig nagyobb társaságba van és nem akarom zavarni. Kicsit zavaró azt látni hogy sorra olyan pasikkal jön össze akik csak kihasználják én nem az a típus vagyok,szeretném,törődnék vele. Nemsokára msnen elmondom neki hogy ha lenne kedve akkor eljöhetne velem fagyizni + sétálni a városba. Szerintetek sikerrel fogok járni? =D
2010. jún. 15. 23:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem, hagyd a francba az msn-t. menj oda a társaságba, és mondd meg neki, hogy nagyon fontosat akarsz tőle kérdezni 4 szemközt, csak határozottan, értékelni fogja, hidd el.
2010. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha megtanulsz helyesen irni meg tanunak is megyek az eskuvotokre, istenuccse!
2010. jún. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy nem. Ha úgy nézel ki mint az ő baráti köre akkor jó lesz, mert te törődnél vele. Ha kicsit csúnyább vagy, akkor nem sok az esély. (ezvan) de nem csak az a lány van a világon, ki tudja milyen szar a "belső világa".
2010. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
KEdves kerdezo Mi a keresztneved? A betuvel kezdodik?
2010. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
igen
2010. jún. 15. 23:47
 6/16 anonim ***** válasza:

ilyen korú lányoknak általában az idősebb fazonok jönnek be (neki is mint leírtam), a fiatalabbak még túl gyerekesek számukra. Persze esély mindig van rá, de szerintem ne várj sokat.


Ha érettebbnek látszol a korosztályodnál, talán felkelted az érdeklődését.

2010. jún. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Fke ***** válasza:

miért msnen?

amúgy szerintem nem sikerül

figy:

mondod sokan udvarolnak neki és olyanokkal jön össze, akik kihasználják, ellenben te széplélek vagy. szerintem lehet neki pont az ilyen rosszfiúk jönnek be.

hívd el inkább egy sörre, ne msnen, hanem élőben

és ne így, hogy "arra gondoltam esetleg megihatnánk egy tejeskávét a nagymamámnál" hanem magabiztosan dobd be, hogy "nem iszunk egy sört" suli után

csak légy természetes és ne randizni hívd, hanem szórakozni

2010. jún. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint a filmekben. :D


Egy csúnya fiú beleszeret a gyönyörű lányba, kit elhív a bálba, de a lány először nem akar tőle semmit, lenézni a fiút, később azonban a lány magától rájön, hogy ez a csúnyácska srác igenis jóképű, kedves, és elmegy vele a bálba, ahol a parketta közepén egy romantikus táncba kezdenek, majd a fiú erőt vesz magán, átöleli szorosan és megcsókolja.


:DDD Bocsi, ezt muszáj volt leírnom, itt az érettségi a nyakamon, kicsit ideges vagyok és ilyenkor beszélek össze-vissza. :D


Ne vedd sértésnek a "csúnya fiús" dolgot, csak úgy írtam. :)


Szerintem simán hívd el, ha a lány normális, megvan köztetek az összhang, akkor bármi lehetséges! :)

Sok sikert, és ami a legfontosabb, légy magabiztos, tudd, hogy mit akarsz, és merd vállalni az érzéseid! ;)


Egy lány...

2010. jún. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ahan...hát valamivel azt mondják , hogy érettebb vagyok a koromnál, ezt próbálom bevetni, és most kezdtem volna összeszedni magamat hogy leszólitsam a suliba csak az a baj hogy ez volt az utsó nap és most már nem lesz alkalmunk ott tallni szal csak az lesz h msnen elhviom XDD
2010. jún. 15. 23:50
 10/16 A kérdező kommentje:
23:46 ha Te kérdezted az én keresztnevem kezdőbetűjét,megtudhatnám a tiédet?:D
2010. jún. 15. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!