Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek kell/lehet megtennie az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell/lehet megtennie az első lépést a másik felé ismerkedéskor? A fiúnak, vagy a lánynak?

Figyelt kérdés
Mit gondolnak a fiúk/férfiak, ha egy lány/nő odamegy hozzájuk ismerkedni, illetve ő az, aki jobban szorgalmazza azt, hogy közelebb kerüljenek egymáshoz? (Ne egy ragadós prostituáltra gondoljatok, hanem egy normális lányra/nőre, aki párt keres. ) Könnyen kaphatónak tartják a nőt, és lelkük mélyén lenézik? Vagy elképzelhető, hogy nem sorolják magukban őt egyből egy alacsonyabb, "nem izgalmas, nem értékes, mert nem kell érte megküzdeni" -kategóriába? Régen egyértelmű volt,hogy csak és kizárólag a férfi kezdeményezhet. Manapság azonban ezek a szabályok elmosódtak,és nők is megteszik az első lépést. De vajon,hogyan éreznek ezzel kapcsolatban a férfiak?

2012. jún. 19. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A postás bácsinak.
2012. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na szerinted kinek b*zmeg?
2012. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyértelműen a férfinak kell megtennie az első lépést. Neked pedig érteni kell a jeleket és viszonozni, ha érdekel.


Egy férfi ha igazán érdeklődik felőled, azt érezteti.


23/N

2012. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak akit jobban érdekel a másik. (Azaz neked, mert te kérdezel itt ilyeneket).
2012. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mind a 2nek egymás felé. Ha a lány azt akarja hogy leszólítsam, hát viselkedjen úgy, legyen a közelemben, nézzen sokáig stb.
2012. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már mindkét verziót kipróbáltam, voltak belőle jó és kevésbé jó kapcsolatok. De amikor egyszer igazán tartottam magam egy pasi előtt, nem foglalkoztam vele és hagytam magam "körbeudvarolni", azt értékelte a pasi. Utólag be is vallotta, hogy végre meg kellett küzdenie egy nőért, mert neki is nagyon tetszett, hogy igazán udvarolhat. Azóta már a férjem... :-)
2012. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!