Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Szerintetek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek ha egy lánnyal egy randin, akár már az elsőn is, sokat beszélek szexuális témákról, akkor mit érhetek el vele? Elérhetem, hogy vonzalmat

Figyelt kérdés

Elérhetem,hogy vonzódjon hozzám,vagy ez sem indít el bennük semmit?Ezeket persze,csak úgy "szimplán véletlenül" hoznám fel :)

Szerintetek ez jó ötlet??


2012. jún. 19. 20:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon nem. számomra az jönne le belőle, hogy csak a szexre tudsz gondolni, és engem is inkább kihasználnál. egy lány az első randikon nem ilyen témákra készül fel, és feszélyezve fogja érezni magát melletted.
2012. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én nem randin, csak úgy beszélgettem egy csajjal a szexről. Semmi extra nem volt benne, bár meglepődött, hogy miért mondja ezt nekem. :D

Ha meg akarod dugni, akkor azt mondd neki, báz.

2012. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

#2 vagyok:

Meg ha csak dugni akarod, akkor eleve nem úgy hívod el randizni, hanem úgy, hogy ebből rugókínzás lesz. Rá fogsz b*szni, ha átvered.

2012. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ha egy éjszakára kell,akkor nyugodtan. ha komolyat kapcsolatot akarsz, akkor várj vele.
2012. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok prűd,de számomra teljes mértékben undorító szexről beszélni egy olyan pasival,akit alig ismerek.Első benyomásom az lenne,hogy egy óriási bunkó vagy,és bízni sem tudnék benned,mert az járna a fejemben,hogy csak arra kellek.Ha vonzalmat akarsz ébreszteni,akkor legyél férfias,határozott és legyen kellemes kisugárzásod,legyél vele kedves,nézz a szemébe,mosolyogj rá sokat.Bár úgy érzem,te még nagyon kisfiú vagy...

23/L

2012. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De nem úgy csinálnám,hogy régen volt egy jó egyéjszakás kalandom képzeld... hanem,hogy "múltkor olvastam egy vicces sztorit a neten" ami persze szexuális jellegű,de úgy csinálnám mintha olyan természetes lenne erről beszélni,mintha azt mondanám,tegnap reggel ittam egy kávét,és nem ezzel erőltetném az egész randit,hanem csak alkalmanként bedobnék vagy 2-3-at
2012. jún. 19. 20:25
 7/20 anonim ***** válasza:

Elvágnád magad nálam, ne beszéljen a pasi már az első randin a szexrőlm még ha csak véletlenül is jött fel. Ha ilyen van, akkor másfelé irányítom a beszélgetést, ha ebből nem kapcsol, akkor már nincs esélye nálam.

22L

2012. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

23/L


Ismerjük egymást látásból,köszönő viszonyban vagyunk,és nem vagyok kisfiú,csak annyi elutasítást kaptam már,és gondolom is,hogy nem vagyok egy olyan jóképű srác akire a csajok tapadnak,kocsim sincs a lóvé se vet fel annyira,egy átlag vagyok a többiek között,de szerintem nem tetszek a lányoknak,és emiatt vannak a sikertelenségek,és ezért akarnék próbálkozni mással is,vmi hátha csak összejönne végre

2012. jún. 19. 20:29
 9/20 anonim ***** válasza:
konkrétan mit szeretnél a lánytól? egyéjszakás kalandot vagy kapcsolatot?
2012. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy amúgy?
2012. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!