Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Szerintetek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek ha egy lánnyal egy randin, akár már az elsőn is, sokat beszélek szexuális témákról, akkor mit érhetek el vele? Elérhetem, hogy vonzalmat

Figyelt kérdés

Elérhetem,hogy vonzódjon hozzám,vagy ez sem indít el bennük semmit?Ezeket persze,csak úgy "szimplán véletlenül" hoznám fel :)

Szerintetek ez jó ötlet??


2012. jún. 19. 20:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Neked az a bajod, töki, hogy irányítani akarod, és helyzetet akarsz generálni, ráadásul rosszul színészkedsz. A nők nem hülyék. Amit a férfi nem vesz észre, mert a mi agyunk egy dologra koncentrál, azt egy nő általában élből leveszi. Ha nem is tudatosul benne, de baromi ellenszenves leszel neki, mert mesterkélt vagy, és gyatrán hazudsz.
2012. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem akarok én irányítani semmit értsétek már meg,ezzel csak az a célom,hogy vonzalmat alakítsak ki,mert mint mondtam szerintem csúnya vagyok,valószínű ezért nem nagyon akad csaj akivel folytathatnám,az önmagába kevés ha csak érdeklődök felőle,meg jókat beszélgetünk,de ha nincs vonzalom akkor hamar bemondja,hogy hát rendes vagy meg minden,de.... mindig ott az az utálatos de ami azt jelenti,hogy nem akar tőlem semmit.Valamit tennem kell,nekem nem sikerül ez a szimplán add önmagad,stb..

Ez csak általánosítás,hogy így megy..Akkor nekem miért nem úgy ment??

2012. jún. 19. 20:59
 13/20 anonim ***** válasza:
ha ezt a "trükköt" veted be, akkor még azt sem kapod meg a lányoktól, hogy rendes vagy. maradj az eddigi stratégiánál, valakiénél be fog válni, higgy nekem. :)
2012. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én meg nem hiszem,hogy bejön,valamivel el kell érnem,hogy a lány vonzódjon hozzám,ha már nem tetszik neki annyira,hiába is mondja sok csaj,hogy nem a küldő a legfontosabb,de ha valakihez nem vonzódnak akkor meg úgyse lesz belőle semmi,és egy jó külső az elég vonzó,de ha az nincs,akkor valami más kell....
2012. jún. 19. 21:05
 15/20 anonim ***** válasza:

semmiképp sem jó,erre nincs megfelelő szituáció vagy indok.Azokra próbák rágyúrni,amiket mondtam.

23/L

2012. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
de nem ez. fundálj ki valami mást. szeretnélek megvédeni a beégéstől, ahová szerintem vezetni fog az egész. de ha megpróbálod és sikerül, írj, érdekelne a sztori. :)
2012. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Így akkor már lehet kihagyom inkább ezt az ötletet így nem teszem közzé bocsi :)
2012. jún. 19. 21:13
 18/20 A kérdező kommentje:

23/L


Szóval legyen kellemes kisugárzásom??Kíváncsi vagyok amúgy arra,hogy ha magamról azt hiszem,hogy kellemes a kisugárzásom az adott szituációba,vajon más is úgy látja,vagy csak ezt én beszélem be magamnak közbe?Érdekes ezis,ez most jutott az eszembe

2012. jún. 19. 21:16
 19/20 anonim ***** válasza:

Azt nem tudhatom másnak hogy jön le.Ezt alakítanod kell magadban.Még mindig jobb ha megpróbálkozol vele,minthogy a szex témát próbálgatod-hidd el,azzal nem leszel előrébb csak hátrébb.

23/L

2012. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten taszit. Az jon le belole, hogy csak arra kellek neki, meg hogy ezen tul mast nem is tud nyujtani. :) Azt csinalni kell, nem beszelni rola. Inkabb legyen ferfias, kedves es lehessen vele normalisan beszelni.
2018. okt. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!