Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? 3,5 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 3,5 hónapja ismerjük egymást, de nem találkoztunk! Nem bírom elfelejteni!

Figyelt kérdés

Ő az első srác aki úgymond megdobogtatta a szívemet.Csak eddig mind a ketten elfoglaltak voltunk,eddig max. egy két levelet váltottunk.

Az miből derül ki,ha semmit nem akar?

Vagy hogyan lehet elfelejteni?

Még sohasem volt barátom,és lehet azért szívem ennyire mellre,mert elég zárkózott vagyok.De HOGYAN FELEJTSEM EL? VAGY MIT TEGYEK?


2012. jún. 20. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18
2012. jún. 20. 18:00
 3/7 Amanda23 válasza:
Veszítsd el a szüzességed kezdésnek és legyen önbizalmad!!!
2012. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és úgy volt,hogy találkozunk,de amikor arra kerül a sor hogy mikor,na vége...egyszer ő írt nekem,de már én is írtam neki.
2012. jún. 20. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj másokkal, interneten vagy élőbe.
2012. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hajdu bihari vagy amúgy? :)
2012. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszoló,nem.
2012. jún. 20. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!