Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác. Szeretne velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác. Szeretne velem járni. Mondtam neki, h gondolkozok rajta (nekemisbejön) discoban találkoztunk sokszor nézett, mégse jött oda. Azóta háromszor össze futottunk de csak köszönünk egymásnak és ennyi. De nem beszélünk. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Mit csináljak nekem kellene valamit lépnem ,vagy várjak míg ő lép? Ha nekem kell lépnem .. mit ?
2012. jún. 9. 16:11
 1/4 hátezmiez? ***** válasza:

Szia:)


Hát lehet némileg bátortalan a kiszemelted, de mint férfi tudom mondani ha megvan a kölcsönös szimpátia akkor teljesen mind1 mit mondasz neki, lépj légy bátor és ha kell csókold meg, ez mindent elmondd. Mi történhet maximum nemet mondd!

2012. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretne veled járni akkor már lépett most te jössz
2012. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Traune ***** válasza:
én annak örülnék ha már holnap lenne. szerintem legyen holnap.
2012. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi nektek ! még írjatooook! lécci .
2012. jún. 9. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!