Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel nagyon jóba vagyok de ő csak barátnak tart. Hogy mondjam el neki hogy tetszik, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
ha lehet ne hülyeséget !
2012. jún. 21. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű! Beszélj vele személyesen és mond el neki, hogy mit érzel! Vegyél magadon bátorságot! Ha meg azt mondja, hogy továbbra is csak barátok, akkor legalább tudni fogod, hogy mi a pálya ;) Ezzel csak nyerhetsz!
2012. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tetszik vagy szerelmes vagy belé? Nem mindegy. Nekem sok lány tetszik, de az nem jelenti azt, hogy mindegyikükbe szerelmes vagyok.
2012. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok belé
2012. jún. 21. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:

ha már mondta hogy barátnak tart akkor ezzel csk szétrombolod a barátságot. De inkább akkor ez mint hogy szenvedj, keress mást, ne függj érzelmileg a lányoktól amíg össze nem jössz vmelyikkel mert megkínoz, ez rosszabb mint a fizikai fájdalom

úf18

2012. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!