Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány csak nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány csak nagyon szerény visszahúzódó lány hogyan tudnám megismerni valami ötlet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá, mondd neki barátságos arccal, és hangon: szia. :)
2012. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Odamész hozzá és beszéltek...ennek más módja NINCS.

19L

2012. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek szolitsd meg és kezdj el vele beszélgetni ismerkedni
2012. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szólísd meg
2012. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szólítsd le, ahogyan az előttem szólók is mondták.


De valami csajozós dumával, mert attól lehet, hogy megrémül (ha tényleg annyira visszahúzódó).


A legjobb egy köszönéssel indítani és utána kérdezni valamit, amire röviden tud válaszolni (hogy könnyen válaszoljon), majd a választól függően egy olyant kérdezni, amire hosszabban tud válaszolni és így szépen elindul egy beszélgetés.


A legjobbak a humoros a kérdések ("nem tudod véletlenül a pesti állatkert telefonszámát?"), vagy a segítségkérés-jellegűek ("bocs, szerinted jól áll rajtam ez az ing?").


Így nem érzi azt, hogy rányomulsz, de azt igen, hogy érdeklődsz iránta.

2012. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De NE valami csajozós dumával...


A "NE" kimaradt, bocs.

2012. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen lánnyal már én is találkoztam... Szép volt, de nekem nem jött be, viszont kíváncsivá tett, meg tudnám e hódítani. (persze lehet mondani, hogy gané alak vagyok meg mindenféle egyéb jelzővel illetni, de végülis jól sült el. )

Szóval egy egyszerű beszélgetéssel kezdődik az ilyesmi is. Kell pár alkalom mire megnyílnak a visszahúzódó lányok. De kitartással, és komoly célokkal megvalósul. Ja és próbáld meg viccesre venni a figurát. Nálam ez jött be...

2012. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!